Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Feta (wołana niekiedy jako Fetka/Fecia/Słodka/Chomicze Szczęście/Maleństwo :D).

Jest u mnie trzeci dzień - ma teraz koło 6 tygodni.

To przemiłe, przesłodkie, nadzwyczaj ruchliwe i ufne stworzonko :) (sama wchodzi na ręce, po chwilce powąchania sama idzie na ręce innych domowników - nawet na ręce Brata :D)

Fetka jest dżungarką wziętą z interwencji: Same słodkości.

Jest małym obieżyświatem :) najpierw Warszawa, potem Kraków aż w końcu wylądowała za siedmioma hałdami, za siedmioma blokami na malowniczym Śląsku :P (jeden dzień w Bytomiu a teraz Gliwice).

Pierwszy dzień mijał jej pracowicie - w końcu trzeba było zaglądnąć w każdy kąt, poznać nowe twarze i ręce. Nawet nowe smaki (ciut kapusty pekińskiej).

Pierwszy dzień w Bytomiu:

Dołączona grafika

I już nowy domek (upatrzyła sobie to miejsce po lewej stronie u góry w rogu kartonu- zniosła masssę chusteczek :P)

Dołączona grafika

Więcej zdjęć jak znajdę kabel od aparatu

PS."huśtawka" jest bezpieczna - nie przewraca się, i mimo, że produkcji "Made in Poland" wykonanej z kartonu to swoją wytrzymałość ma :> Kartonowa balustrada była praktycznie tak o przyłożona i co dziwne, nie chomiś ją odczepił tylko... ja

Słoik był przeznaczony na siuśki - a chomiczek i tak zrobił swoje porządki w nocy

Domek chciałam zrobić z kokosa, jednak okazało się,że kupny kokos sfermentował :/ (w sklepach nie dostałam gotowego ani jednego!) dlatego w najbliższych dniach pokombinuję z drewnianym domkiem z panela

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety zdjęcia robione komórką (i to nie moją - moja obieraczka do marchewek nie zrobi nawet zdjęcia słonia :D)...

Brokuł - zielone szczęście - moment zaraz przed zaciągnięciem "zdobyczy" do "jaskini" ;-), chwilę wcześniej jadła z ręki (zwykle świeże papu wyciąga z miseczki i spożywa gdzieś w pobliżu, ale raczej nie w domku) :P łapczywiec. "Jaskinia lwa" robiona na szybko :P

Dołączona grafika

Kolbaaaaa - ostatnio ma manię ziarnową :> (zaznaczam, że słonecznik wybrałam z karmy i dałam do osobnego słoika)

Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi