Skocz do zawartości
Utopia

Inspiracje z Zachodu lub Zröb to sam cz. ll

Rekomendowane odpowiedzi

fajniutko wygląda :D ja dziś wzięłam się w garść i robię piętro do dużego akwa, jakiś domek zrobię i się pochwalę :-> chociaż to i tak do tych niemieckich będzie się umywało :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, mam identyczne akwa dla dżungarka na DT.

Jakim cudem zwierz nie wyłazi z tego, to ja nie wiem. To drewienko po lewej stronie dotyka chyba samej góry?

Na pewno jest pokrywa z siatki. Ale wiekszosc osöb je sciaga, jak robi zdjecia :oczko: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co racja to racja. Ja swoim niczym nie przykrywam, bo pokój jest zamykany na klucz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a miej cierpliwość i zrób takie kwiatki..

to akwa takie jakieś dziwne, niby naturalne, a jednak nie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a miej cierpliwość i zrób takie kwiatki..

według mnie kwiatki to serwetki :whats:

decoupage :ok:

a te rzeczy są nie samowite *____________________________*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te kwiatki to rzeczywiscie serwetki... :oczko: Mozna przykleic klejem wikolowym i jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie to wygląda, aczkolwiek za dużo i sztuczni wygląda, ale jakby było ciut mniej to już super :)

Dawajcie jeszcze jakieś linki :-> Może coś mnie zainspiruje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiego drewna są pieterka w szynszylowkach itp?

Bo chcialabym zrobic z tego cos ale nie wiem gdzie moge kupic takie cienkie drewno no i jak ono sie nazywa.

Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konstrukcje rzeczywiście świetne rotfl Ciekawe tylko jak z ich wytrzymałością (głównie chodzi mi o to czy chomik ich nie gryzie) i utrzymaniem w czystości, np. może się zdarzyć, że chom oznaczy sobie na takim cudeńku teren i potem jak to zmyć? :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączona grafika

Wiesz jaka jest zabawa w robieniu tego? Puma tego nie gryzie, nie wiem czy sika, bo skleiłam całość, ale wiem, że jak będzie trzeba to zrobię inną zabawkę takiego typu.

Póki co zauważyłam, że raczej tam nie siedzi:)

Zastanawiam się kto ma większą frajdę z takich rzeczy.. Ja czy Puma?;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konstrukcje rzeczywiście świetne rotfl Ciekawe tylko jak z ich wytrzymałością (głównie chodzi mi o to czy chomik ich nie gryzie) i utrzymaniem w czystości, np. może się zdarzyć, że chom oznaczy sobie na takim cudeńku teren i potem jak to zmyć? :chytry:

To zalezy od chomika. Wiekszosc chomiczköw podgryza drewno, ale rzadko sie zdarza taki, ktöry zniszczy wszystko i pozostawi tylko wiörki rotfl .

A wyposazenie jest z drewna, bo wlasnie chcemy, zeby chomik - jako gryzon - mial mozliwosc scierania zeböw. Co do czystosci, to wiekszosc chomiköw jest z natury czysta i nie siusia gdzie popadnie.

Z moich chomiköw to tylko möj dzungarski siusial wszedzie (na domek, na tunel itp.), cala reszta miala jedno lub dwa miejsca w trocinach na toalete.

Przewaznie to jest tak, ze dopasowuje sie wyposazenie do chomika. W zaleznosci od tego, co chomik bardziej lubi: biegac, kopac, wspinac lub chowac sie w tunelach.

Chomikowi, ktöry wszedzie siusia nie kupie takiego drogiego palacu, jakie pokazywalam w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nieraz sobie tak szukam na tym forum niemieckim jakichś fajnych rzeczy i znalazłam takie coś : http://www.das-hamsterforum.de/thread.p ... adid=85275

Może to nie jest takie ładne jak poprzednie,ale można na podstawie tego fajnie urządzić klatkę.

Mam w planach zrobić taki podest ,niemiecki '. Mój tata mi pomoże.Wytnie mi wszystko i też te dziury do domków.Tylko muszę załatwić materiały, ale kołków trochę mam a sklejki na pewno się znajdą u mojego dziadka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yssaya :hura: naprawde wyszo to ci wspaniale! Jak dlugo klejilas :)

Kleiłam to w ratach - tą górę kleiłam jakieś dwa tygodnie temu, a reszta jest w temacie zróbn to sam:)

Puma nie obgryza na razie tego:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hah hello kitty :D im więcej tych zdjęć oglądam, tym bardziej przybieram ochotę na zrobienie czegoś samodzielnie. Chyba następnym razem, jak będę w sklepie budowlanym to sobie kupię kołki.... i wikol. Może nie mam zdolności manualnych, ale myślę, że jakoś to będzie.

Pomysły w każdym razie są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraze sie, mniej szukania dla mnie rotfl .

Przegladajcie spokojnie niemieckie forum, dlaczego tylko ja mam miec "robote"?

Zabawka dla chomika:

http://www.das-hamsterforum.de/thread.p ... did=108616

Tor wyscigowy rotfl :

http://www.das-hamsterforum.de/thread.p ... did=107940

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawka to naprawde fajny pomysł;)

Są to chusteczki??a w środku smakołyki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi