Skocz do zawartości
Ania

Czy ta klatka będzie dobra? Co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że dlugo nie odpowiadalam, ale bylam na wakacjach. Otóż cena takiej klatki wacha się między 50-100 zł. Oczywiście, jeśli chcesz mieć klatkę z "większym wypasem" to autowatycznie będzie ona droższa. Akurat ta klatka kosztuje 99.90 zł, ale jeśli się postarasz, z pewnością znajdziesz tańszą. Jeśli twój chomiczek jest na serio mały, możesz trzymać go w dużym transporterze. Transporter to pojemnik do (jak sama nazwa wskazuje) bezpiecznego przetransportowania twojego pupila. Transportery kosztują dużo mniej 12-30 zł. zależy od wielkości. Następnie możesz dokupić różne chomisiowe, wypasione akcesoria :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tyle, że jednak transporter to transporter, a nie klatka. Chomik nie powinien w nim długo przebywać. Zwłaszcza z racji tego, że cyrkulacja powietrza jest słaba. I raczej jest w nim mało miejsca. Moim zdaniem jeśli chcesz hodować trzy roborki musisz mieć dość dużą klatkę, a na taką cię raczej nie stać, więc radziłabym albo uzbierać więcej kasy i zakupić coś z propozycji Pana Homika, albo ograniczyć się i kupić jednego lub dwa chomiki. Z klatek, które sam proponujesz ja jestem za tą http://www.amekon.pl/x_C_I__P_29513626;29510001.html jednakże będziesz musiał bawić się z przewlekaniem pięterek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też przymierzałam się do kupna tej klatki, ale po przeczytaniu recenzji, w której właściciel mówi, że klatkę bardzo poleca, ale przy otwieraniu klatki odpadły dwa szczeble ;) To zrezygnowałam. Jednak to było w innym sklepie i pewnie akurat na taką trafił. Nie koniecznie musisz przewlekać, zawsze można położyć taką 'matę' jak ja i kaskas :)

Tak jest u mnie:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla dżungaRka. Nie ma chomików dżungalskich. Nie da się Tobie niestety udzielić informacji, ponieważ nie napisałeś jaka jest odległość pomiędzy prętami klatki. To ważne! party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klatka ma 10mm odstępu między pręcikami.chciałem się dowiedzieć czy piętrka z pręcików się nadają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taka samą lecz dla syryjka. A co do tematu to wydaje mi sie ze nie nadaje sie dla dzungarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale skoro nie masz pieniędzy na inną to zostaw tą. Najwyżej przewleczesz czymś pięterka albo coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez mam odstępy około 10 mm ostatnio mierzyłam i tak wychodzilo (chyba ,ze moj meter jest błędny) i wydaję mi się ,ze jest w sam raz dla dzungarka ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10mm to ok. A pięterka tak jak mówi monia przewlecz tekturą lub tak jak ja i Kaskas połóż taką jakby korkową matę.

Dołączona grafika

tu dokładnie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok bardzo dziękuje.pięterkaprzewlekłem korkiem grubości 1mm.i kupiłem chomika perłowego.nazywa się rufus.i był już na rękach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatki inter-zoo mają zwykle 11mm, ale mimo to nadają się dla dzungarków (Fanta mieszka w klatce 11mm i nie ucieka :))

A dobrze, z ejuz problem rozwiązany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakieś fajnej klatki dla dżungarka za 80 z kosztem przesyłki włącznie.Moja jest zardzewiała i popękana .

pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie skorzystam niestety.Jest bardzo mała i nie chce klatki z metalowym pięterkiem.

błąd x1

(Marta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatka, którą pokazała ewcia, jest fajna.

Johana z naszego forum ma właśnie taką i kiedyś tutaj napsiała, że jest zadowolona.

A na zookoziolku jest wiele wiekawych ofert, ale skoro Ci tam nic nie odpowiada.

Polecam jeszcze http://animalglob.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto moja nowa klatka. Nie mam jeszcze zdjęć, ale kupiłam ją na Allegro a więc to ta sama klatka :) Oto ona: Moja klatka na Allegro:) Co o niej myślicie jako klatke dla chomiczki syryjskiej? Dziękuję za uwagi :)

Poprawiłam link

(Marta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy to tylko u mnie, czy u wszystkich, ale u mnie jest błąd wczytywania strony i zdjęcia nie mogę zobaczyć. Błąd u mnie, czy u wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest super! Shashlyk też ma podobną, tyle, że ocynkowaną i bez drabinek i z tego co widzę dobrze się sprawdza party Dobry wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...