Skocz do zawartości
Ania

Czy ta klatka będzie dobra? Co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli miałabym wybierać z tych, to druga - prosta sprawa, jest większa.

Ale naprawdę, poszukaj więcej, jestem niemal że pewna, że znajdziesz coś większego, lepszego i w podobnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm ale na półkę kot się też dostanie... więc co za różnica, czy stoi na półce czy na podłodze? Ale wybór należy do Ciebie. Dla chomika to w sumie nie ma znaczenia, jakie kolory, ile plastiku itd. To co się liczy to po pierwsze wielkość. A po drugie wyposażenie - które można samemu dokupić lub dorobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meble mam złączone do kupy wszystkie. Kurde chciałem mieć znów syryjka to może jakieś maleństwo kupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja koleżanka trzymała syryjka w takim wielkim szklanym słoju gdzie mieścił się tylko domek i miska :( Dla chomiczka koszmar, lepiej zainwestuj w klatkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z wami. :) Klatka nr 2 jest o wiele, wiele lepsza.Mówię ci! Kup tą drugą, a nie pożałujesz!! !! !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz mało miejsca, to może kup raczej wysoką klatkę niż taką zajmująca miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oooooo z tą wysoka klatke to też jest bardzo dobre rozwiązanie jeśli faktycznie brak miejsca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem tez ta druga.

Jeśli jest większa to warto! :)

A żadnej nowej półki nie da rady zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku sierpnia mam zamiar kupić sobie chomiczka :) :) Ale nie wiem jaka ma być klatka :(( :(( Moglibyście mi ją opisać ? Dać dokładne wymiary bo chce żeby mój nowy chomiczek miał dobrze w swojej klatce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jakby była duża z kolowrotkiem i paroma pięterkami i żeby byla kolorowa. Nie będę podawała ci wymiarów bopo co? Kupisz jakąś dużą i ładną. Nie ma specjalnych klatek dla dżungarków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czemu kolorowa?

Chomik i tak nie widzi wszystkich kolorów, a jemu to różnicy nie robi, wiec Ty kupisz taką klatke, jaka się tobie podoba.

Moje 3 kandydatury to:

http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-123 (Marta ma taka, tylko ocynkowaną i jest duza)

http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-78 (moja klatka)

http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-99 (taka chciałam kupić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak największa!

A co do tego kolorowego-trochę to dziecinnie zabrzmiało.

To chyba ma być dobrze chomikowi nie nam nie?

Duża, przestronna...

Kup jakieś zabawki.

Najlepiej zakup klatkę z plastikowymi prętami.

Chyba, że nie będzie ciekawej a będą fajne z prętowymi to możesz kupić ale musisz mieć świadomość, że będziesz musiała przewlec owe pięterka tekturą. (tak jak ja mam)

I licz się także z tym, ze Twój dżungarek może je pogryźć.

I najlepiej jakby odstępy miedzy prętami nie przekraczały 1cm bo jak dżungar będzie malutki to istnieje ryzyko ucieczki.

Albo może sobie zaklinować łepek i się udusić ( :(( )

I to chyba tyle.

Bo chyba wiesz, co musi mieć w wyposażeniu nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wam :) Chomusia- najbardziej spodobała mi się pierwsza klatka i dziękuje za wybór. Paula :)- Dziękuje że powiedziałaś mi o odległości bo jak bym kupiła za dużą to co by było ;);

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na forum są tematy o klatkach więc proponuje sobie je przeglądnąc i sie czymś zasugeriować ja tak zrobilam zanim kupilam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim.

od paru dni mam chomiczka dżungalskiego, dostalam go od brata, właściwie sama sobie go wziełam, bo mój okropny brat chciał go wyzucić. no ale nie będę opowiadała o rodzine tylko o chomiczku. chodzi o to, że nie mam nawet klatki dla niego. znalazłam na internecie taką jedną, która baaardzo mi się podoba. pytanie tylko czy chomik będzie dobrze się w niej czuł.

http://www.zoolandia.pl/sklep/habitrail ... ,6202.html to jest link do stronki z klatką, którą chcę kupić. Moglibyście obejrzeć i się wypowiedzieć. bardzo mi zalezy żeby chomiczkowi było w niej dobrze.

Będę wdzięczna także za inne rady na temat chomiczka :) wink

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta klatka jest dobra ale najlepsza jest duża z kilkoma pięterkami, ponieważ chomik uwielbia się wspinać. Dlatego radzę ci kupić jakąś dużą klatkę z pięterkami (najlepiej plastikowymi) i dużo dużo zabawek :). Hmm a jakie chciałabyś rady na temat chomiczka ? Jeżeli jeszcze czegoś potrzebujesz to napisz na moje gg 1442324 ja na pewno Ci pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że to bardziej na hamsterland (plac zabaw dla chomika ) się nadaje niż na klatkę codziennego użytku. Tak jak napisała Chomiczarka na co dzień lepsza będzie taka normalna, z kołowrotkiem i innymi najpotrzebniejszymi przyrządami :) np. taka

http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=8030

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa, to jest hamsterland. Na mieszkanie dla chomika niezabardzo się nadaje. Poza tym jest pewnie bardzo drogie.Polecam "zwykła" klatkę, najlepiej z pięterkami, by chomik miał dużo ruchu.

Masz tutaj

http://www.ksiazki.szczeniak.pl/product_info.php/cPath/46_47/products_id/860
taką przykładową klatkę, / podobna do tej co wika141 pokazała, ale jednak siętrochę różni/, myślę, że tego typu klatki są najlepsze, ponieważ zwierzątka mają w nich względnie dużo miejsca. Pamiętaj, nie ma co oszczędzać na klatce, lepiej dać więcej i mieć większą niż dać mnie i by się chomik miał gnieść w jakiejś maliźnie.

Jeśli będziesz potrzebowała innych rad na temat chomika pytaj smiało, ale też popatrzeć po vortalu, tam znajdziesz dużo niezbędnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego radzę ci kupić jakąś dużą klatkę z pięterkami (najlepiej plastikowymi) i dużo dużo zabawe

Moim zdaniem klatka podstawowa z kołowrotkiem i jakąś rurką ewentualnie wystarczy, podstawą jest żebyś dużo czasu z swoim chomiczkiem spędzała, bo co z tego, że kupisz mu mega wypasioną klatkę, jak będzie on w niej 24h na dobę i po prostu zdziczeje? Lepiej klatkę, w której będzie miał się jak ruszać, ale taką, która nie jest przepełniona zabawkami... Podstawą jest kontakt pupila i właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zgadzam sie z innymi i może kupiłabyś taką klatke?http://www.allegro.pl/item211804874_klatka_dla_chomika_gryzoni_gigant_nowosc_.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pięterko najlepiej plastikowe? Ba to jest trucizna ten cały plastik ja proponuję całą z drutów, a piętra zakryć tekturą itp. A klatka dobra tylko dużo plastiku, będziesz musiała powkładać tam dużo rolek itp, żeby nie miał chomik czasu się plastikiem zająć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...