Skocz do zawartości

Czy ta klatka będzie dobra? Co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem jeszcze zupełnie świeża w tematyce chomików, ale niedługo zamierzam kupić chomisia syryjskiego i chciałabym zrobić wszystko, aby było mu u mnie jak w raju:). Przeglądałam różne klatki w internecie i wybrałyśmy z córką taką:

http://www.zookoziol... ... ucts_id=43

Na razie mam mgliste pojęcie o tym co dobre a co złe, więc chętnie usłysze wasze opinie. Czy ta klatka będzie się nadawała? Czy produkty tej firmy są dobre?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kto i dlaczego śmieje się z 60-centymetrowego minimum? :PCo do setki, to nie widzę nic złego w "krzyczeniu" (?) o tym, że to dobra klatka. Nie jest przecież zła/szkodliwa/niebezpieczna? Minimum to oko

Zgadzam się z deerhą. Zamiast granulatu dodaj same trociny i piasek w jakimś przewróconym słoiku. A co do kołowrotka to jaki on jest? - chodzi mi o to a żeby nie był z prętami, bo chomik może sobie zł

60x40 to minimum ;) Dodaj jeszcze pojemnik z piaskiem dla szynszyli ( polecam Pucek ) zabawki z drewna tunele itp ;)

Dzięki za szybką odpowiedź chomiczku:)

Proszę powiedz mi jeszcze tylko: czy w domek chomika też powinien być wysłany ściółką? Jeśli tak, to jaką? Taką jak podłoże w klatce? I tak w ogóle jak gruba powinna być warstwa ściólki w klatce?

PS. Powoli ogarnia mnie chomikowy szał............

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy Cię, droga Aniu na największy chomikowym forum (ale skromność) :D

A wracając do tematu. Domek może być taki [klik]. Tylko ja mam taki zwykły, nie taki "jajowaty".

Trociny mogą być takie [klik]. Polecam tę firmę, nie tylko pod zwględem trocin, lecz wogóle pod względem produktów dla chomików i nie tylko.

Jeżeli będą to małe chomiki, to nasyp im dwa razy więcej ich wielkości. Ja mam dwa dorosłe chomiki syryjskie i nasypuje im 10 cm wysokosci (liczyłem). Więc jak masz jeszcze pytania to pisz.

Zapraszam również na chomikowy portal :good: wejdź.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam troch zastrzezen do tej klatki - jest wysoka i chomik moze wdrapac sie na sam szczyt, spasc i cos sobie zrobic np. zalamac lapke. Polecam razej klatki niewysokie ale o duzej powierzchni. jeżeli chodzi o wyposazenie tej klatki to oceniam je jako swietne.

/edit

podtrzymuje to samo. Adminek

:D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Roborek, duze masz to akwarium!

a jak urzadzic takie cos? bo tam jest chyba ciezej, jeżeli chodzi o podesty, kolowrotek,itp?!

tak, poza tym, co z obgryzaniem gumy?:P

A co do klatki- to ja mam duza- i to chyba jednak nie byl najlepszy pomysl- 3 poziomy- jeden w ogole nieuzywany- a na drugim, gdyby nie kolowrotek....ech...wybredny maly skunksik, a nie chomik :diablo: ;)

Aniu, druga klatka, to faktycznie lepszy wybor- najlepiej, zeby mial, gdzie sie "wyszumiec"- a powspina sie i tak- ale przynajmniej nie polamie sie za bardzo, jeżeli by niechcacy stracil rownowage:)

Poza tym, mozna rowniez w pozniejszym czasie dodawac nowe tunele lub inne atrakcje (np, hustawke)- albo zrobic dobry wybieg:)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Witam. To mój pierwszy post, więc prosze o wyrozumiałość :lol: NIe mam jeszcze chomika, kupie sobie dopiero po wakacjach (mama nie wie jak sie zajmowac takimi stworzonkami, a ja wyjeżdżam na Floryde na 2 miesiące wakacji), no i mam taki dylemat: chce kupić na Florydzie klatke dla chomika i bardzo spodobała mi się taka jedna (załączone zdjęcie), ale nie wiem, czy dla chomika będzie odpowiednia (chcę sobie kupić campbella), tylko prosze, nie zjedźcie mnie za kolor klatki i za to, że jest "dla małych dziewczynek", mam 17 lat i wiem, że chomik to nie zabawka. Prosze o podpowiedź, czy ta klatka będzie dla chomiczka wygodna. Pozdrawiam. :wink:) Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy też trochę od upodobań, np. ja bym takiej klatki nie kupił ze względu na to, że ogólnie nie przepadam za tymi plastikami, ale jeśli klatka ma dobrą cyrkulacje powietrza to czemu nie. Wygląda porządnie, widać, że nie jest zrobione z tandetnego plastiku itd.

PS Nie pomyl czasem chomika Campbella z Winter White.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...