Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hodowla RARYTAS szuka dobrego domku dla:

samiczek

Rarytas ERUPCJA EMMY silver grey hom short hair wolna

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Istnieje możliwość wysyłki pkp, ewentualnie dla osób z Radomia, Wawy i okolic odbiór osobisty (do Radomia codziennie mogę dowieźć, natomiast jeśli chodzi o Wawę to do miejscowości ŁAZY koło Janek).

P.S. Proszę o pisanie tylko i włącznie osoby zainteresowane, oraz proszę o unikanie postów typu "ale fajne, śliczne" itp. bo to tylko nabijanie postów i śmiecenie forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy zoo market nie jest przypadkiem 11 września?

A ty napisałaś 17, wiec jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.Jestem zainteresowana kupnem chomiczka z rodowodem.Interesują mnie Danielle ,Debie i Aura.Chciałabym jedną paniccę z tych wziąsc .Napisze pani wszystko co i jak na GG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: Niestety nie ma pokazu chomików, ani myszy na zoo market. Więc możliwy jest dowóz do Radomia, Łaz/koło warszawy, do samej Warszawy rzadziej. Oraz wysyłka pkp mająca bezpośrednie połączenie z Warką bądź Radomiem. W drodze wyjątku z Warszawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile kosztuje ta piękna samiczka: ''Rarytas DANIELLE silver grey het. banded long hair satin wolna'' ? Jestem zainteresowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akt. Wolna już tylko jedna samiczka. Oraz przyjmuję rezerwację na planowane mioty (w temacie "jesień i zima w Rarytasie) zaznaczone na żółto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi