Skocz do zawartości
Young

Firma VITAPOL co myślicie o tej firmie.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobra ale nie najlepsza dobry jest też Vitakraft!! Ale VITAPOL też dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vitapol jest spoko-mają fajne kolby.

Pokarm podstawowy kupuję Vitakrafta. Według mnie jest najlepszy i mam pewność ,że nic nie stanie się po nim chomowi.( Po animalsie dostał biegunki :down: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vitakraft jest najlepszy!! Teraz mam pokarm Nestora mojemu chomikowi baardzo smakuje...stosuje go od 2-3 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje chomiki lubią vitapol ale ich kolby są dziwne kupiłam kiedyś dla królika jak miałam i po niej miał robaki mojej koleżanki chomik po tej kolbie też coś dziwnego jest z tymi kolbami

vitakraft to naj lepsza firma w ich kolbach nie ma żadnych robaków tak jak w vitapolu

jeszcze kupuje czasami karme koliber ale to żadko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w kolbach Vitapolu nic nie ma :P Przynajmniej w tych co ja kupuje :P Z Vitakraftu widziałam, że były robaki na kolbach :/ A jak moja koleżanka miała pokarm z Animalsa, to też widziałą robale w pokarmie :/ Ja uważam ( to tylko moje zdanie) że Vitapol jest najlepszą firmą ( przynajmniej dla mnie) a EvaPoz też dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam pokarmu firmy Kolober i jest wszytko ok!

Kolby jak kupuje to tylko w Vitapolu, jak jeszcze mialem papugi to tez z tej firmy kupowalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje vitapol i vitakraft ale ostatnio w zoo nie mogłam znalesc vitakraft więc kupiłam dziaj vitapol owocowy i wapienko ważywne bardzo chomom smakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Co sądzicie o tych wiaderkach z karmą dla gryzoni Vitapol. Ja kupiłem 3000 ml. i jestem średio zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha sa i tak jeszcze wieksze :D Ja kupuje zawsze 0,5 kg, bo potem moze byc juz stare jedzonko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hi,hi a ja nie kupuję bo mój chom ma uczulenie i je tylko warzywka,owoce i zieleniznę, ale tak ogólnie wiaderka z Vitapolu są ok! tylko tak jak _chomusia_ napisała lepiej kupić o mniejszej pojemności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że większe się opłaca, bo za 3 kg zapłacisz mniej niż za 1 kg, no ale ja jestem za tym, żeby kupować te mniejsze porcje. Ktoś wcześniej napisał, że się starzeje, no i poza tym co jak twojemu chomikowi nie będzie to smakować, albo znudzi mu się ten smak?

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje często wiaderka i moje chomcie jedzą a jedzonko nie gnije ja kupuje 0,5 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vitapol to jest dla mnie super firma chociaż raz miałam karmę z robakami ( pojawiły się po 1 miesiącu) a raz miałam na tym foliowym opakowaniu już mole ( kolby to były) dałam je chomikowi i nic mu nie było,... ale moja ciotka miał dużo razy w vitakrafcie. Animals też lubię,.. ale kupuję tylko dropsy z tej firmy Ja sama polecam Vitapol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście także mam karmę oraz kolby z Vitapolu i zarówno Koda jak i ja jesteśmy z produktów tej firmy zadowoleni :)

Czytałam gdzieś, że w Vitapolu czy w Vitakrafcie znaleziono właśnie jakieś robaki. Chyba głównie w kolbach. Trochę nieciekawie to brzmi ale cóż, wszystko trzeba sprawdzać i problemu nie będzie. Podobają mi się te firmy. W przeszłości długo byłam też "powiązana" z Animalsem i również byłam zadowolona. Z produktów innych firm raczej nie korzystałam, tak więc się nie wypowiem. Podsumowując temat Vitapolu... jestem na tak party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z vitapolu miałem kolbę, która chomikowi bardzo smakowała, mam też wapienko, ale zbytnio Kostka go nie rusza. No i jak kupuję karmę, to tylko z tej firmy.

A, no i najważniejsze - mam także pudełeczko transportowe made in vitapol roftl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje chomcie również gorąco polecają karmę z Vitapolu - kupuję ją najczęściej. Czasami sięgam też po dodatki żywieniowe z Animalsa, Nestora i Dukata i muszę przyznać, że nigdy się nie nacięłam ...

A propos robaczków i innych świństw w karmie - wydaje mi sie, że bardzo czesto winne są temu sklepy zoologiczne. :(( Nieraz zdarzało mi się wejść do zoologa po którym latały mole spożywcze ... i o dziwo nie były to małe prywatne sklepiki, a należące do tzw. sieci (co by nie wymieniać nazw) ... nigdy więcej nie wracam do tych sklepów.

A tak przy okazji - nigdy nie kupujcie pokarmu ani kolby przez której opakowanie

(oczywiście jeśli jest przezroczyste party ) widać maleńką pajęczynkę ... na 100% zawiera ono robale, które przeobrażąją się w mole spożywcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vitapol jest najlepszy mam z niego wszytsko co sie da -ostsnio chciałam zmienić coś w diecie chomików i kupiłam karme z euro-ZOO i jest do bani.. juz nigdy nie kupie nic z tamtej firmy zostane wierna vitapolowi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Euro-Zoo jest kuszace ze względu na kolorowe opakowanie - ale nic po za tym.

Ja z Vitapolu to głównie kolby i karmę - teraz już karmy raczje nie, bo mam pełno z Vitapolu, choć zostało mi jeszcze troche 2w1 i tym się żywi na razie Fanta (choć już gałązki jabłoni i banany jadła, marchewką i serkiem też nie pogardziła).

Aaa no i w TUKANIE kiedyś _Martyna_ znalazła larwy :/

Ja tam z TUKANA kilka razy miałam dzwonki (xD), ale potem zrezygnowałam (takie dziwne).

Hehe, no i jak kupowałam Fantę to też dostałam Pudełko Transportowe z Vitapolu - takie pomarańczowe tez masz, h_d? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tak, dla papużek, o ile się nie mylę :D. Ale jest ok. A ja innych firm nie "testowałem", więc nie mam takich doświadczeń jak wy. Jedyne co mam to żwirek dla gryzoni z Animalii (czy jak to się tam zwie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...