Skocz do zawartości
chomik-bestia98

Poziom forum chomikowego(i nie tylko).

Jak oceniasz vortal e-chomik?  

35 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to forum jest jednym z najlepszych moim zdaniem rotfl

A ogółem to uważam że e-chomik jest naaaaaajlepszy :hura:

Tu jest świetnie :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum jets świetne, ale niektóre osoby są naprawdę niemiłe i zniechęcaja do korzystania z forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomijając jakieś głupie kłótnie między użytkownikami, to forum jest rewelacyjne! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajne i ma wysoki poziom, ale jest tu też sporo neo kidsóff, którzy nie czytają regulaminu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sheltii założę się że na początku i Ty nie byłaś wzorowym użytkownikiem tego vortalu. No i zresztą ja, i wszyscy inni.

Więc młodocianym trzeba tłumaczyć regulamin bo cóż fascynującego może być w czytaniu regulaminu.? ^^

Forum jest b. dobre i wielu się tu można nauczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sheltii założę się że na początku i Ty nie byłaś wzorowym użytkownikiem tego vortalu.

Nie przeczę, ale jak czytam sobie moje stare posty, to oprócz notorycznego dawania emotikonek nie rażą mnie niczym innym.

Wiem, że każdy może popełniać błędy, ale są jakieś granice. :P Większość postów neo kidsów to sam spam, i mimo upomnień oni rzadko zmieniają swoje nawyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

§ 1: Każdy użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto na forum.

§ 2: Treść tematów, postów:

a) Posty piszemy w odpowiednich działach, tematach - np. jeśli chcemy się przywitać piszemy to w dziale "Welcome .: Przedstaw się :." w temacie "Powitalnia", a nie w dziale o chomikach syryjskich.

b) Nie tworzymy tematów, które już wielokrotnie pojawiały się na forum - należy skorzystać z opcji "Szukaj" zanim napisze się nowy temat.

c) Nie piszemy postów nic nie wnoszących do tematu (posty typu "tak, tak" będą usuwane). Staramy się pisać na temat, pomagając innym użytkownikom, prowadząc dyskusję, a nie przekrzykiwać się.

d) Posty zawierające mniej niż pięć słów (w działach, gdzie liczba postów jest naliczana), lub same emotikonki (we wszystkich działach) będą usuwane .

§ 3: Pisownia:

a) Nie używamy słów powszechnie uznanych za obraźliwe czy wulgarne.

b) Nie obrażamy innych użytkowników.

c) Podczas pisania postu nie stosujemy zbyt wielu znaków interpunkcyjnych oraz emotikonek.

d) Staramy się nie popełniać literówek oraz błędów ortograficznych czy stylistycznych. Stosujemy się do powszechnie znanych reguł pisowni polskiej (krótka lekcja języka polskiego znajduje się w dziale "Opinie i uwagi"). Jeżeli popełniłeś(aś) jakiś błąd - popraw to używając funkcji edycja.

e) Nie używamy slangu - jesteśmy w Polsce, piszemy po polsku.

It so easy :d

no body is perfect ale przynajmniej jeden punkt można przeczytać bo głównie z nim są problemy.

Forum owszem dobre, najlepsze źródło info bo w sumie dużo jest tu profesjonalistów jednak schodzi na psy przez neokidsy.

ajć , podpunkt e) poważnie tyczy sie mnie i innych dzicióf bo używamy pokemonśkiego z fragmentami emo-martynkowskiego:p

Swoją drogą emo-martynki nie ma jest emo-martynka-kondzio, który dalej prowadzi taką słowną grę, czysto wkurzającą chociażby mnie :) Ale jeszcze troszkę ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie forum ma wysoki poziom jeśli chodzi o fachowców i udzielane porady... i adminstratorów :)

emo-martynkowskiego:p

Jak przyjąłeś wiadomość, że emo-martynka jest wymyślona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej...

tam mogła by być odpowiedź "jest wzorowy " bez prawie ;p;p

Forum jest znakomite, moderatorzy, administratorzy dbają o nie .. nie no.. nie ma słów by określić to forum..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to kas, czy dzwoneczek mnie podpisał(a) ale to never mind;P W każdym razie myslałem że nie jest to aż tak uciążliwe :p

beatka- emo Martynka ciągle żyje w swojej twórczości poetyckiej , wokalnej jak i w swoich kartkach z pamiętnika :)

Zielony jest mój i się nim nie dzielę :)

dzwoneczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie forum jest dobre, jednakże, jak ujęli moi poprzednicy przez dzieci neo spada na psy. Takie emo-martynki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zgadnij xdd. Mnie zaczynają denerwować te "neo kids", czasami aż żal wchodzić na jakieś tematy i czytać te brednie oraz bezsensowne wypowiedzi PEWNYCH osób. Cicha dostała kiedyś banik, a czemu panna P. (nie piszę całego nicku bo dziewczyna się fochnie itp. xdd) nie dostała? Uuu, jaki byłby spokój. Teraz się trochę uspokoiła ale może to przez to że nie mam ochoty czytać jej postów. Ja się tylko tak czepiam, nie zwracajcie na mnie uwagi xd

Dobra, Dżazik lubi skarżyć ^^.

A ogólnie to forum słit itp itd. Dowiedziałam się tu duużo o chomikach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówi pewnie o żElKy , CzEcZElOł jAzZoWy , CZZecZelOł CZecZowy , CiCha enD aALfa End OmegA End Delta EnD lAmbda czYLi Just Meee :D

nie no tak serio to żart żartami ale jest tu trochę ludzi pokroju "prawdziwej" emo martynki ,ale chodzi tu raczej o nabijanie postów czy offtopy a nie pisanie FaLAOm z bŁenTami :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to kas, czy dzwoneczek mnie podpisał(a) ale to never mind;P W każdym razie myslałem że nie jest to aż tak uciążliwe :p

beatka- emo Martynka ciągle żyje w swojej twórczości poetyckiej , wokalnej jak i w swoich kartkach z pamiętnika :)

Zielony jest mój i się nim nie dzielę :)

dzwoneczek ;)

Uuu, też nie piszesz na temat... Nie zgłaszam tego, ponieważ nie jestem aż tak chamska :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi