Skocz do zawartości

moje krejzi petz ;d

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Umaszczenie to normalny agouti, ale chomiczek się własnie przebarwia w futerko zimowe. Fajnie to wygląda. I nigdy nie wiadomo jak chom będzie za parę dni wyglądał rotfl .

Rób zdjęcia, jak się rozjasnia, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy ;) .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

hihi, podrik podrik, zbuntowana podrik

Z racji tego że za chwile będzie sobota napiszę coś cliwego :*

U moich zwierzaków wszystko w porządku, żyją, mają wode i "ziarenka"<3. Nie mam czasu robić jako takich zdjęć- szkoła, życie, i inne pierdoły. Czasochłonne.

Chciałbym podziękować naszej Manie co schudła dużo na Dukanie *wybacz, musiałem* za Adolfine. Jest to naprawdę świetny chomik. Co prawda- z dziwnymi zapędami (np-podgryza moje żyły O_O). Bardzo miziasta, wyjaśniała, przytyła, wydoroślała (łezka się w oku kręci- tak szybko dorastają)

Świnia zjada katastrofalne ilości siana oraz tłucze się poidłem, standard.

Mysz jest bardzo zaangażowana w wystrój nowej klatki mimo wieku. Gryzie koty przez pręty.

Fifi sika do kołowrotka.

Robo .. nie wiem, coś odpierdziela w piaskownicy ;D

To tyle, z cliwych wiadomości. Hihihi.

Wiem, wzruszyła was moja historia :******

Odnośnik do odpowiedzi

toż to sama chemia! :P :P

A propos chemii - u nas dziś na wydziale było święto braku prądu :P wywaliło bezpieczniki, zabiło generator, wszystko umarło i było przymusowe wolne :P

Odnośnik do odpowiedzi

A propos chemii - u nas dziś na wydziale było święto braku prądu :P wywaliło bezpieczniki, zabiło generator, wszystko umarło i było przymusowe wolne :P

wiesz co powiem?

Urzekła mnie twoja historia :))

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...

Żenujące jest czytanie swoich postów sprzed 2! lat (kiedy to minęło!!! ludzie wyciągnąć mnie proszę ze spirali czasu :(()

Co u mnie? Stan domowy to rozbudowane akwarium (nie pod moim protektoratem), dwa żółwie, cztery koty i... pies.

Nie wiem czy wspominałem historie tego cudownego czworonoga (Perełki) którą znalazłem dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego o godzinę 4.30 porzuconą w okolicach autostrady. Pies był zagubiony, porzucony ze smyczą i obrożą (wnioskuje-przywiązany gdzieś). Przerażona suczka szukająca kontaktu w panicznej tęsknocie za właścicielem. Początki (szczególnie relacja moi rodzice-perełka) nie były najlepsze bo akceptacja takiej zdobyczy przywiezionej pierwszym rannym we wrześniowy poranek nie należy do najłatwiejszych, ale koniec końców- dostała legowisko, szelki i jakieś dziwne gryzaki z odrobiną miłości, wypychając mnie z miejsca w hierarchii rodzinnej (Dostałem skarpety).

Zdjęcia moje, perełki i reszty można zobaczyć tutaj: http://instagram.com/kudi95

Odnośnik do odpowiedzi