Skocz do zawartości

Bazyl Bazyli :)

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sporo cmokam i mlaskam jak robie jej zdjęcia - wtedy stoi słupkiem i słucha,ew daje coś co lubi - jabłko,banana :P

buehehe, uwielbiam pierwsza fotke Buki :D on jest taki ciapowaty? Figa jak zawsze ksiezniczkowata. swietne to biale nieskazitelnie czyste futerko :)

Świeże chomiaki, Figa z ogórkiem,Buka z bananem, żeby nie było niejasności :) w HD lepiej widać :D i możecie sobie puścić jakąś miłą muzyczkę, bo ja często nie trafiam w gust innych a aparat mam już

Czo? Maturę miałam w środę, zdjęcia robiłam wczoraj , Ninja z Muffinem znają się już dłuższy czas, co najlepsze chomica sama wykazywała inicjatywę, wspina się na niego, buszuje mu w sierści no i gryzie - jego też, więc nie jest mi przykro :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Mija rok odkąd Ninja jest ze mną i w jakichś 20% zaspokaja potrzebę posiadania chomika :D 

DSC_0794.JPG

DSC_0802.JPG

Od września stała się warszawską księżniczką, dzielnie zniosła przeprowadzkę, wciąż opiera się zalotom Muffina, który zakochał się po uszy, mniej już na mnie krzyczy i daje się solidnie wygłaskać, jej sensem życia niezmiennie jest droga do miski i kołowrotka, zdecydowanie nie waży już 29g, a jak na złość waga przestała działać, niedługo też zostanie starszą siostrą :) 

Odnośnik do odpowiedzi