Skocz do zawartości
Olus

Beznadziejne klatki - czego się wystrzegać.

Rekomendowane odpowiedzi

O matko... Powodzenia w sprzątaniu rotfl . Ja miałam kilka takich rurek i więcej nie będę miała ;)

I jak tam można oddychać? ;s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to nie wiem.... Tylko też problem jak chomik się zgubi i nie będzie wiedział gdzie ma iść do domku... :boisie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam można oddychać? ;s

a jak tam w ogóle znaleźć chomika xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko... jedyne co jest w miarę normalne na tym filmie to pies... taka ilość rur...w głowie się kręci...mawet nie chcę myśleć jak on to czyści...a to coś pierzaste i z dziobem... ;) :) trzymać kurę czy co to było w domu...ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak, takie ''coś'' to nie jest dobre dla chomika, przecież tam się można zgubić! nie wiem co ludzie trzymają w domu, ja trzymam tylko psa i chomika ;D ale kury to bym nie chciała ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też bym nie trzymała kury w domu(mam kury ale w stajni)

ale zdziwilibyście się co ludzie trzymają w domach-np.:moja kuzynka która mieszka na wsi tak je lubi i ma takich dobrych rodziców że do domu bierze nie tylko tam gryzonie psy koty ale np.świnki,małe krowy,i owieczki kiedyś nawet kilka kucyków przyprowadziła i było gorzej (ja u niej wtedy byłam na wakacjach) kiedy jeden konik czy tam kucyk nie pamiętam no jakby się....na dywan...chyba wiecie o co chodzi co nie?według mnie to ta moja kuzynka jest po prostu hmmm...jakby to na pisać?....trochę...głupia(?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te ''klatki'' co dał Defous to też jest głupota. Jak można trzymać chomisia w takim czymś, przecież w tym oddychać się nie da. A to ostatnie, ta klateczka, to przecież takie małe, że jako transporter mogłoby być. Ludzie wszystko zrobią, byleby sprzedać, nie liczą się z tym, że zwierze może cierpieć. Ech.. ;( :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom są pomysłowe ;)

Pies w klatce najlepszy ;)

Ale pewnie sie bał ; /

Ogółem niektóre są całkiem przyzwoite :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten chomik to chyba za bardzo nie mieści się w tych rurach... :kwasny:

chyba że mnie się zdaje... :??:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom też tak mi się zdaje że już ledwo sie przeciska , ale to może sie zdawać tak tylko :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Habitrail Ovo to raczej dla dżungarków. Ale ja i tak nie przepadam za tego typu klatkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi