Skocz do zawartości
Olus

Beznadziejne klatki - czego się wystrzegać.

Rekomendowane odpowiedzi

o matko co nie wymyślą dla  zarobków bo pewnie cenowo to te klatki, a raczej terraria okrągłe  mam na myśli to pewnie i cenowo oszałamiają .

Edytowane przez Mari

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale beznadzieja, jedyne co bym tam hodował to zioła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale po jakiego grzyba ktoś będzie wydawał Bóg sam wie ile na transporterki? Nie mówię że nie można, ale po co? :blush: Jakiś "bogaty" rodzic z małą dziewczynką mając do wybrania albo fajną klatkę(choćby i w hanę montanę) z transportówką albo takie coś, wybierze to drugie... bo ładnie wygląda, jest małe, więc nie zajmuje dużo miejsca, cenowo wychodzi podobnie, no i oczywiście nieśmiertelne "dwa w jednym"  :(

http://allegro.pl/klatka-dla-gryzoni-chomika-myszy-3-kolory-kolba-i5065358854.html - 10 osób kupiło :wacko: :(

Edytowane przez filutek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taką właśnie miałam ja tylko przez to, że Pan w sklepie zoologicznym zapewniał mnie, że ta klatka będzie idealna dla chomika co się okazało, chomik wyrusł z tej klatki i była po prostu za mała. Więc kupiłam drugą też w zoologicznym tylko już w innym i też klatka okazała się być zła więc teraz chomik mam nadzieje, że ma jak w raju bo jest w akwarium o powierzchni 100 na 50. W moim przypadku była to zwykły brak wiedzy, myślałam, że skoro sprzedawca w zoologicznym mówi mi, że ta klatka na pewno będzie ok to tak będzie jak się okazało wcisnął mi dwa razy kit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to denerwujące :( czasami mówią : 60x40? Co pani chce tam stado chodować? Albo właśnie pokazują więzienia i mówią ,,idealne klatki dla chomika" i dają ,,wskazówki"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi