Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klatke pręciki są połążone co 16 mm czy chomik Roborowsskiego może się prześlizgnąć(uciec z klatki) albo może włożć głowe i jej nie wyjmie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na luzie ucieknie :P

Ale jeżeli masz taką klatkę a chcesz roborka to musisz siatką hodowlaną "obłożyć".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie za szerokie miałam taką szpare w klatce obok dzwi to chomik wszdził tam głowe i mało co się nie udusił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 100% ucieknie. Ja kiedyś miałam klatkę, która też miałą pręty położone 15mm od siebie i nawet mi syryjski uciekł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klatka z takimi prętami dla większych zwierząt np szynszyl świnka morska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Roborków powinna być przerwa między prętami 0,5 cm. Mój chomiczek z klatki o odstępach 1 cm uciekł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wykluczam, że ucieknie.Tylko alusia napisała 16 mm, to naprawdę tak dużo?No tak w sumie to roborki są malutkie,radziłabym coś z tym zrobić zanim chomik ucieknie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dżungarka też i mieszka sobie też i jeszcze mi nigdy z tej klatki nie uciekł nawet jak są dziczki otwarte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może akurat wtedy nie miał ochoty na zabawę, ale gdybyś te drzwiczki zostawiła otwarte na noc rano chomik na pewno by już w klatce nie było :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wystawia głowę miedzy prętami? Bo jak przejdzie głowa, to i reszta ciała :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...