Skocz do zawartości
Angelo

.: HABITRAIL :. Co to takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kaskas chomiki bezproblemowo biegają w tą i spowrotem mijając się po drodze, habitrail przewidział każdą możliwość. Jeszcze żadne nie pogryzły się bo jedno drugiemu staneło na drodze :) po prostu przeciskały się ale to jak ich było na kupie 5 a to różnica... traktują tunele jak własne norki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest tak, pomysl jest fajny, i chomikom sie tunele na pewno podobaja... mnie po prostu odpycha od plastiku takiego farbowanego heh nie bierz tego do siebie :D

ps. widze ze masz mangowego wiedzmina zamiast chomika jako awatara :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm... mi się również podoba. Po prostu chłopak miał pomysł i go zreazilował. To jest fajne:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O wow! Fajnie to wygląda, ale zgadzam się z Kaskas_ plastik...Mi się wydaję to takie..sztuczne? Wolałabym kupić ogromną klatkę połączoną z wybiegiem jak ma Kaskas. Ale wygląda to cool:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam aż tak plastik nie przeszkadza. Jak ładnie wygląda i jest dobrej jakości, to czemu nie?

Ja kiedyś myślałam o zakupie Habitrail, ale jednak zrezygnowałam.

_________

Ba, najtaniej w necie nowiusieńką Playground znalazłam na animalii.pl za 70,49zł (oczywiście sama klatka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam aż tak plastik nie przeszkadza. Jak ładnie wygląda i jest dobrej jakości, to czemu nie?

Ja kiedyś myślałam o zakupie Habitrail, ale jednak zrezygnowałam.

Te klatki są strasznie drogie, wyżej kolega wydał 500 zł za taki zestawik.

Lepiej samemu coś zorganizować niż kupować wszystko Habitraila.

Mogę się założyć, że by było o 1.5/4 taniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że Habitrail to Habitrail. Swoje produkty mają wysokiej jakości, nie jakiś tam cieńki plasticzek...Przeciez tak to by tego ludzie nie kupowali.

A samemu wszystkich dodatków nie zrobisz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o tak _Chomusia_ dobrze mowisz !! duzo to jest plastiku a moj chomik i tak w rurze nie chodzi a wogle ty to masz duzo chomikow a ja jednego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ymm, fajny pomysł illitum. Mnie osobiście się to bardzo podoba, a że plastik? Hmm, kolorowo i estetycznie. Radocha dla chomów....;) Tak, Habitrail to Habitrali dobra jakość itp. Drogo? Za jakość sie płaci, a z resztą czego nie robi się dla podopiecznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że Habitrail to Habitrail. Swoje produkty mają wysokiej jakości, nie jakiś tam cieńki plasticzek...Przeciez tak to by tego ludzie nie kupowali.

A samemu wszystkich dodatków nie zrobisz...

Nie chodziło mi o robienie ręczne.

Gdzieś w sklepie widziałem rure Hab'a za 12 zł, a prawie że identyczna rura 6 zł. (takiej samej długości i średnicy) tyle że inne kolory i w środku troszkę inaczej. Ale komfort taki sam dla chomika.

Ja kupiłem dużą klatkę, po to żeby w przyszłości mieć rodzinkę, gdy będę miał fundusze. ;)

I tak drugą taką kupię jeszcze dla samic. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj moje słowa miały znaczenie dwustronne.

Nie chodzi tu o żadne kolorki, średnice itp. Chodzi o grubość. Być może ta rurka wyglądała identycznie, jednak nie sądzę, by była takiej jakości jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj moje słowa miały znaczenie dwustronne.

Nie chodzi tu o żadne kolorki, średnice itp. Chodzi o grubość. Być może ta rurka wyglądała identycznie, jednak nie sądzę, by była takiej jakości jak oryginał.

Aczkolwiek nie wszystko co drogie jest najlepsze.

Co prawda, ta firma rządzi, ale takie zabawki to tylko dla bogatych... ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda, tak rozbudowane jak ma illitum, to raczej dla bogatszych.

Ale sama klatka Playground nie jest taka droga.

No a illitum, gratuluje jeszcze raz pomysłowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje za opinie, te klatki nie sa dla bogatych jeśli sie szuka dobrze to playground juz jest za okolo 65 zł, to nasze kochane zoologiczne narzucaja 40% marzy )narzutu) i kosztuja koło 100% kto szuka to zyskuje

poza tym klatki plastikowe sa cieple, i moim chomisia to nie przeszkadza, mam ich 10 i wszystkie bezkonfliktowo żyją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łoo rany :O Ale wielkie ! I jakie drogie ! Kupowałeś za jednym zamachem czy po kolei ?

Wg, mnie tak willa ma sens przy większej ilosci chomików ( takiej jak ma np założyciel postu ;p )

Ale wedlug mnie super !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam rury w klatce. Takie cztery, które już były :P I w jednym miejscu jak są dwie złączone to chomik tam często śpi :)

A klatka-klatki illitum są super :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz zauwazylam ten temat i do niego spojrzalam! super to jest zrobione!! Ja widzialam te klatki u mnie w Kraku kosztują około 100 zl + były w zestawie rury dołączone za 78 zł -20 sztuk bodajże wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem - zajefajne party

Właśnie, czy ktoś z Was nie zna sklepu w Warszawie, gdzie można kupić takie rurki w całych zestawach? Kiedyś były w sklepach Kakadu, ale teraz już w ogóle nie mogę ich znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A znacie jakiś sklep w żorach gdzie są jakieś zabawki bo w moim sklepie jedynie co jest z zabawek to kula i kołowrotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba model klatki Playground będzie w sam raz dla dżungarka?

Zarówno wielkością jak i odstępami między prętami...

Bowiem jej wygląd i cena (np. na Animalii) są, jak dla mnie, bardzo atrakcyjne.

Czy to dobry wybór dla mojej przyszłej pociechy?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba model klatki Playground będzie w sam raz dla dżungarka?

Zarówno wielkością jak i odstępami między prętami...

Tak masz rację, Moja Przyjaciółka ma w tej klatce dokładnie dwa, a wczesniej trzy małe Roborki. Idealnie sie do takich miniaturowych Chomiczków nadaje ten typ klatki. Jednak trzeba uważać na miejsca gdzie są rurki - to najczęśtsze miejsce do ucieczek wystarczy niedomknąć rurki i - bawimy się w ganianego, lub zabawe o nazwie 'złap mnie, berek':D:D:D:P

Już raz łapałem dwa dorosłe Roborki - parkę uciekinierów. Samiec dał sie szybko złapać, samica uciekała - jak sie okazała była w któryms tam dniu ciąży - bo niewiel później młode sie pojawiły na swiecie. Los chciał, żebysmy ja złapali i zrobili odpowiednie warunki - z młodych ktore sie wtedy narodziły przetrwały dwa, reszta była za słaba, lub uległa małym drastycznym wypadkom :(( Niech im tęczowe niebo swieci pieknie :) heheh :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi