Skocz do zawartości
Angelo

.: HABITRAIL :. Co to takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Rolki po papierze GÓRĄ!:D

A jak !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem co wy w tych zestawach widzicie :) MMoim zdaniem lepeij jest kupić chomowi duża, przestronną klatkę lub akwarium, a nie taką klitke małą :) Mimo wielu rurek to wydaje mi się że klatka jak na choma jest za mala i w dodatku bardzo droga. U mnie taka o wymiarach chyba30 x15x20 (dł.x gł. x wys) kosztuje 160 zł. A potem dokupić do tego tyle rurek żeby chom napawde mógł sobie popiegać to koszt następnej 100 :/ Mi z tych zestawów podoba się tylko kołowrotek i toaleta - nic więcej. Uważam że reszta jest do ****.

też tak myślę. jak dla mnie to jest wydawanie pieniędzy w błoto. zwykły domek niczym się nie różni od tego niby "superowego"!!! ten niby lepszy też się rozwali. jak dla mnie to szybciej niż taki tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomik nie rozróżni tunelu z rurek po papierze od zestawu superspace za stówe:P

Ja bym tego nie kupiła, szkoda mi forsy, poza tym rurki są ekologiczne :P :rotfl: :576: :576: :576: :509:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawda, a po za tym mój chomik pogryzł by i te platikowe rurki i te papierowe. zresztą Eni to straszny leniuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taka klateczke juz od 1,5 roku, Space Station i kosztowala 110zl, pozniej dokupywalam rurki, mam ich tyle ze chomiki moga przejsc z jednego konca klatki na drugi przez rurki, oczywiscie ze sa drogie te rzeczy, rurki juz kupowalam po obnizonych cenach, obnizali bo nikt tego nie kupowal, nawet do 70%, teraz mam na oku klatke po przecenie 50%, dogadalam sie ze sprzedawca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO nie wiem, w lodzi nie mieszkam :P no w Kakadu we wroclawiu jest cos takiego, nawet widziałam tam klatki za...1000zl!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jakie są odstępy między prętami w klatce Habitrail Playground (albo Safari czy Space Station bo to podobne modele)? Bo mam dylemat czy mi przez nie chomik dżungarski zachodnioazjatycki nie ucieknie. Z góry dzięki :ukl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Missann, mój dżungarek przez dwie godziny próbował przejść przez te pręty w Habitrail playground , one mają odstęp wynoszący 1 cm. Cholernie się bałam, prawie się popłakałam, że chce uciec ;( W dodatku klatka stoi na szafce, i mógłby sobie coś złamać, w pokoju mam kable... brr. Ale niedługo zaczynam go oswajać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc:)!!! Ja jak kupowalam chomka i nic o nim nie wiedzialam wzielam najwieksza klatke jakabyla , a ona ma 1,5cm odstepu miedzy prętami!!!!I moje roborki sie spox miescily szukalam wszedzie jakies fajnej klatki z wąskimi precikami i też z dużymi atrakcjami dla chomka:):!!!I na allegro znalazlam nowiutka klatke zestawu habitrail mini (dla myszek) i kosztowala 49,99zł ,ale bez niczego (akcesori kołowrotka,grzybka ipt.),ale dalam im normalne zabawki i jest extra!!! Teraz moje maluchy mieszkają w niej ,ale musze im ją rozbudowac bo jak na roborka to jest za mała ,ale jak im to rozbuduje to bedą napewno szczęsliwe:)!! POlecam i pozdrawiam:)!!! :xmas: :xmas: :phn:

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

nie wklejaj kilka razy tej samej treści do posta !!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:47 ]

Jeśli chodzi o klatke playgroud dla chomiczka to mlodziutki dzungar moze sie przecisnąc ,ale raczej nie !! A Roborek ja nie jest jeszcze duzy i napchany ziarenkami to sie przecisnie w 95%!! Ale po 3 miesiacach jak urosnie to moze sie nie przecisnie!!! A w habitrail safari są podobne odstepy tylko gdzies o 2 mmszersze:)!!POzdrowionka A oto moj robek:)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie małe pytanie. Czy roborek, który jak wiadomo, jest mały, przeciśnie się przez pręty klatki Habitrail Playground? Bo ja mam klatkę, co ma 11mm i Tibi się przez nie spokojnie przeciska, dlatego myślałam o kupnie właśnie Habitrail, ponieważ znalazłam nawet dobrą ofertę =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam klateczke Habitrail Junioer Set!:) I jest bardzo fajna !! Kupilam ja bo mam 2 Roborki-samiczki:)!:!! Ale juz troszke podrosly ,wiec chce im dokupic rury od zestawu Playgroud:)!! ;;) ;;) bo tak podrosly,ze w tych rurkach dla myszy sie ledwo mieszczą!! :) !! Ale jeżeli kots zastanawia sie czy kupic cos takiego dla chomika! to mozna kupic ,ale mysle ,ze chomiczek powinien byc wypuszczany np.do wiekszej klatki,na wybieg:)! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! Ale tak ogółem to jest nawet fajne:)!!!!::::::::D:D;D: !! ;;) ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, to jest własnie ta Mini, ona jest droższa, lecz bym miała pewność, że Tibi nie ucieknie. Kolory sa takie sobie. Dlatego myślę o Playground, lecz jeszcze raz pytam, czy roborek się przez pręty tej klatki przeciśnie? I jakie ona ma odstępy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już mnie nikt nie przekona do produktów Habitrail,

a dlaczego

otóż przeczytałem około 30 różnych opini na temat ich produktów komentowanych na stronach sklepów internetowych, wyciągając minusy

- chomik jest jak w domu wielkiego brata - wszystkie elementy przezroczyste

- niby mało szkodliwe spady, ale jednak zdarzało się gdzie chomiki robiły sobie krzywde na zabawkach

- czasochłonne mycie, chomik do tego stopnia jest podniecony, że cała klatka śmierdzi jego moczem, zapomina co to toaletka

- nawet domek w którym śpi jest przezroczysty - więc gdzie jego prywatność ten zwierzak chce się wyspać

dochodziły jeszcze ogólne opinie, że chomik to nie zabawka, a ta klatka jest dla małych dzieci które nie mają żadnych zdolności manualnych do zabawy z chomikiem, a taka klatka jest rozwiązaniem... więc zdecydowanie jestem za ;{ kupowaniem tej klatki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, ja czytałam opinie na jednych z dobrych sklepów zoologicznych, na forach i polecają tę klatkę...A gdzie niby miałby sobie krzywdę zrobić? A wszystko nie jest przeźroczyste, bo oglądałam tę klatke w KAKADU i nie ma wszystkeigo przeźroczystego. A to zalezy tez od chomika. Nie kazdy się tak podnieca, a chomiki nawet jak pewnie maja taka klatke, to nie sa podniecone. Nie mówię, że im sie nie podoba, no ale bez przesady. A wystarczyłoby umyć kuwetę i tę sypialnię. A ta klatka jest raczej dla chomików, a nie dla dzieci ;P A klatki te niekoniecznie mają małe dzieci; nawet osoby dorosłe posiadają i sa z nich zadowolone. Ja raczej kupuję tę klatke, bo jest w dobrej cenie, a Tibiemu już się chyba znudziło uciekanie przez pręty ;;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamietam dokładnie, coś koło 100zł, chyba troche droższa...Na animalia.pl jest za 70zł z groszami ;;) No i czy polecacie toaletkę Habitrail Playground? Bo jest tam w korzystnej cenie i zastanawiam się nad kupnem. A co do strony, do może anielo nie masz Flesha (czy jako to się tam pisze xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Gryzelda ma playground kupiony za 76 zeta. Tak strasznie się bałam, że ucieknie, do chwili kiedy zobaczyłam ją w środku. Jest po prostu za duża jak na te kratki. Tak wogóle, to klateczka chyba jest zrobiona pod dżungarki, bo dla syryjskiego to jest chyba ciut ciasna.

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie nie można dokupić niektórych złączek, więc póki co mam model podstawowy, ale za to wkrótce wzbogacę go o kółko zewnętrzne i półeczkę ;;) .

poprawka błędu ort... - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieprawda, w krakowie kupisz złączki tylko musisz się dokładnie porozglądać, co mogę sam powiedzieć... dziś mi przyszła paczka z zawartością hagena na 400zł 52 gr, rureczki kupywałem w AuChan, ale są też dostępne w sklepach zoologicznych za grosze... 6.52 zł/gr to niewielka cena za to co sprzedaje sam hagen i sklepy pokrewne ws internecie rurka 12 cm kosztuje 12 zł, więc różnica jest...

poprawka błędu ort... - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest AuChan? Jeżeli sklep to gdzie? Jeszcze nie widziałam rurek do tego zestamu. W netowych sklepach są , ale nie ma tych, których szukam. Oj musze zrobić sobie wycieczke po sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auchan to jest sieć hipermarketów, a raczej centrum handlowych, bo przeważnie jest on w jednym budynku z innymi sklepami. Ja akurat w KAKADU tylko widziałam klatke Habitrail Playground i jak kupowałam Tibiego to była wieża widokowa Space Station i cos z zestawu Mini. Nie mogę się doczekac, kiedy Tiburo przestanie uciekac z klatki, bo wtedy kupię mu Klatkę Playground i moze jeszczę taka toaletke (a może ona będzie dla Chomusi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi