Skocz do zawartości
Angelo

.: HABITRAIL :. Co to takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Ovo są zbyt drogie jak na to, co dostajemy w zamian. By chomikowi zapewnić takie warunki, jakie by były w miarę fajne, to by trzeba co najmniej kilkaset złotych wydać. Do tego to sam plastik, a jak wiadomo natura lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatka jest zdecydowanie za mała i chomik nie byłby z niej wcale taki zadowolony :) . Moje maluchy mało co korzystają z pięter . Chomik woli klatkę niską , a długą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby było więcej miejsca na trociny i chomiki są zwierzętami które żyją na ziemi i w naturze wcale się nie wspinają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, to jest prawda . Ja kupiłam klatki z piętrami i teraz bardzo tego żałuję , gdyż chomiki praktycznie w ogóle z tego nie korzystają. Im wyższa klatka, tym gorsza . Im dłuższa tym lepsza - ja tak zawsze mówię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pamiętajmy, że Ovo to cała seria produktów, nie tylko jedna klatka. No ale tak jak mówiłam, według mnie niewarte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolorowy plastik dla Ciebie może jest fajny, ale twój chomik raczej nie będzie zadowolony. Za cenę tej klatki możesz kupić nawet klatke metrówkę [czasem na allegro chodzą po 90-120 zł]. Tam chomik ma więcej miejsca - co za tym idzie więcej uciechy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że one nawet ładne nie są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nigdy czegoś takiego nie kupiła chomikowi :/ jakbyś ty się czuł gdyby wszystkie twoje meble były z kolorowego plastiku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi