Skocz do zawartości

Pomysły z Niemiec: wyposażenie i domki dla chomików

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 531
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W koncu znalazal troche czasu i chce pokacaz wam moje samo robione domki dla naszych chomci   mam nadzieje ze dam rade wszystko dobrze przetlumaczyc :bukiet:   albo ktos musi przetlumaczyc ;O) (

Kolejne kilka świetnych pomysłów z Niemiec   dom dla roborka, ok 1,5m2 powierzchni   220x40cm dla syryjka   100x60cm dla hybrydy   150x50cm dla syryjka   Wariacje z regałem Expedit (

Dobra żeby ochłodzić atmosfere pochwalę się iż gdyż zakupiłem dziś kawałek deseczki- sklejko listwy o wymiarze 2,5mx7cm za 5zł :P I zrobiłem z tego piętra i zabawki . To bardzo tanio jak na taką ilość materiału . efektami pochwale sie w ciągu najbliższego tygodnia bo te cuda na razie schną :P

Poza tym kupiłem pokost lniany który bardzo ładnie pachnie. Według mnie jak sałata lodowa, wg mojej mamy jak trumna.

A i nabyłem bardzo tanie kołki, półmetrowe 1,50 sztuka :d

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nabyłam kołki ze trzymetrowe i za jeden 4 zł xd.

Kondzio, a ile milimetrów ma ta sklejka?

Moglibyście używać gwoździ - wzmacniają i o ile nie ma kleju na wierzchu by chomik się do niego dostał, można od razu dać do klatki lub chociaż sfocić. Dlatego ja wstawiam do klatki od razu gotowe rzeczy. Ale jak komuś nie zależy na czasie (a ja jestem strasznie niecierpliwa xd) to ok.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pokaże bo

FIRZT - to schnie przy piecu( tak, napaliłem w piecu węglowym z tej okazji:P)

SEKYND - Jak wyschnie to jescze pokostem musze pomalować :P

THIRT - szału nie ma to pierwsza moja robota z czymś takim.

Ta listwa ma wmiar 2,5m na 7cm . Grubość z 0, 7mm :P albo i grubsza. Cena 5zł :P

Ja jade jescze w następnym tygodniu po wyprawkę do szkoły i kupie coś w castoramie , zależy mi na dobrym kleju bo taki jakiś afrykański on jest -.-

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie czasami też napada, ale nie lubię jak ktoś stwierdzi, ze to jest czepianie, bo ja nie robię niczego na zasadzie by się czepiać xd.

Dzięki ^^. Podest był robiony już jakiś czas temu i tak pustawo było w klatce, znudził mi się i miałam przebłysk geniuszu by zrobić coś takiego xD (ale sobie wlewam... rotfl ).

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie...

HUHU witam :hey:

dostalam wczoraj prezent od najlepszej kolezanki, zobaczcie co ona pieknego dla dwöch naszych chomciöw zbudowala :bukiet:

Dołączona grafika

:papa: Gosia

...Jaka farba była użyta do pomalowania tych akcesoriów na zielono i namalowania kwiatków? I czy wszystko jest poklejone klejem wikolowym, czy np. są też gwoździe?
Odnośnik do odpowiedzi

No to wreszcie pochwalę się moim dziełem w pełni. Jeszcze tylko muszę wybrać się do Ikei czy gdzieś po słoik na piasek i po narożną miseczkę :) Te malunki są po to, ze sklejka była troszkę przykurzona i nie mogłam jej doczyścić :oczko: Mogą na pierwszy rzut oka trochę niewyraźnie wyglądać, ale niestety nie umiem malować farbami na drewnie (na kartce to co innego) - to był pierwszy raz - wybaczcie :oczko:

Całość:

Dołączona grafika

domek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

P.S. Ten motylek jest w całości normalny. Ten pasek to smuga po sylikonie akwarystycznym który był zanim dostałam to akwa i teraz nie mogę tego doszorować.

poidło (Nie patrzcie na dł. kołków, bo to były docinane z długiego, wtedy jeszcze piłką ręczną (docinane dawno temu, a wygrzebane ostatnio):

Dołączona grafika

Akwa Mieszka i Marcepana (dwa pięterka, u góry piaskownica (w tej chwili chwilowo toaleta i jest żwirek, bo czekam na piasek). Coś jeszcze muszę wymyślić do tego :)

Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi