Skocz do zawartości

Sklepy zoologiczne - dział

Rekomendowane odpowiedzi

• 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja robię akurat zakupy dla moich w sklepie www.pupillo.pl

Znalazłam ten sklep na ktorymś z for, weszłam od tak i zostałam. To co mnie cieszy to dobry asoertyment dla moich hamkow, karmy, ziola, teraz nawet mają takie naturalne elementy z przysmakami.

Wazne, że wysyłka w mega niskiej cenie, średnie moje zakupy to ok 150 zl, zawsze jakiś gratis wrzuca. No i właśnie mają mieć trociny bukowe, bo gadałam z gostkiem od nich. Na początku kwietnia kolejne zakupy się szykują ;-)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...

Na osiedlu Kopernik - i bardzo mile wspominam Głogów... Nawet pamiętam niektóre głogowskie zoologi... nie były to duże sklepy... Czy od tamtej pory nic się nie zmieniło...? może powstał jakiś duży zoolog w Markecie lub centrum handlowym... one są zawsze ciekawe nowości... ;)

Fajny zbieg okoliczności, bo ja tam mieszkałam będąc mała, a teraz dziadkowie dalej tam mieszkają :D

Na 100% nie mogę zagwarantować, ale możkiwe, że w sklepie zoologicznym FAUNA i FLORA przy ul. Muzealnej 1A przy okazji zapytam Cię, czy w AUCHAN albo w REALU w Legnicy są jakieś większe zoologi?

W Legnicy jest teraz Zoozone, sklep majewskich i kakadu. =)

A i w Jeleniej Górze jest sklep zoologiczny na początku miasta od strony Zlotoryi, w galerii, zaraz przy wejściu, chyba mają produkty HP.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 lata później...
35 minut temu, Cztery łapki napisał:

Czy w sklepie maksizoo w warszawie są produkty Herpal pets

Na stronie internetowej nie ma więc wątpię żeby były stacjonarnie. Według mnie maxizoo ma mało rzeczy dla gryzioni. Radziłabym ci zamówić coś np. Na hipciu

Odnośnik do odpowiedzi