Skocz do zawartości

Sklepy zoologiczne - dział

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem was poinformować, że ten dział służy do reklamowania dobrych sklepów. Ale w znacznej części, będzie służył do reklamowania produktów Herbal Pest [HP]. Więc, pan Śliwa [przedstawiciel, Herbal Pets], będzie wam tutaj pisał, gdzie dostępne są ich produkty, nie będzie to reklama sklepów.

Możecie również, sami się pytać, gdzie np. we Wrocławiu są dostępne produkty Herbal Pets.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak naprawdę, to inne firmy na tym też skorzystają... ale to nie ważne....... mi zależy na tym, aby wszyscy własciciele chomików nie błąkali sie od sklepu do sklepu, i żeby nie wysyłano ich ze sklepów zoologicznych do sklepów zielarskich albo do aptek :D po ziółka dla chomików

Chomicze serwisy są mi szczególnie bliskie, ponieważ ja też jestem opanowany chomikomanią a precyzyjniej dżungaromanią... i mam na etacie moich przyjaciół czyli moje dżungarki, które pracują razem ze mną nad jak najlepszymi produktami Herbal pets dla chomików :D

Zresztą nie ma się co za długo rozwodzić...

Chesz aby Twój chomik był zdrowy... to mu zaserwuj Herbal Pets produkt ziołowy :D

I żeby nie naciągać Was, na niepotrzebną stratę pieniążków przypominam, które z produktów Herbal Pets są najbardziej lubiane przez chomiki... (pogrubioną czcionką zaznaczyłem produkty wyjątkowo uwielbiane przez chomiki)

Zioła i warzywa

Zioła i warzywa II

Zioła podstawowe Chomik (produkt jest świetny.... ale nie wszystkie chomiki go na 100% jedzą)

Zioła z jodem

Mieszanka Nasion Gryzonie

Owoce pól i lasów

Owoce pól i lasów II

Owoce tropikalne

Chipsy naturalne

- jabłko

-pasternak

-pomidor

-brokuł

- marchewka

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

mam prosbę do pana Śliwy :) Prosze namówic jakies sklepy zoologiczne w Jeleniej Górze, zeby sprowadzały HP. Wiem, wiem... sklep kameleon ma produkty HP,ale ma ich aż 3 paczki!! i to jeszcze dla królików :/ :( Ta pani nie jest zbyt miła, wiec na nic moje proszenie sie zda. Głównie chodzi mi o sianko i chipsy naturalne i... ziarna :) czy tam jeszcze kora drzew:P ^^

Odnośnik do odpowiedzi

Jelenia Góra spędza mi sen z powiek....

Swego czasu produkty HP były w ŻAKO

Nie byłem kilka lat w Jeleniej Górze... czy nie pojawił się tam jakiś większy sklep zoologiczny... np. w którymś z centrów handlowych?

Odnośnik do odpowiedzi

nie... nic a nic :( hmm... ten sklep to albo Kameleon albo ŻAKO (czesto mi sie te sklepy myla):) Wiem, ze jest na Wiejskiej ^^ Pani mi powiedziała, ze MOŻE będzie, ale nikt sie o te produkty nie pyta, a jak sa to nikt nie chce kupować :/ Wiec nie wie czy je zamowi... A co do sklepów zoologicznych, to predzej jakis splajtuje niz powstanie nowy...

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj chodziłam po sklepach zoologicznych i pytałam się czy maja i/lub prosiłam żeby sciągneli HP to mowili, ze nie maja i nie chca, ale taki sprzedawca ze sklepu minizoo :P kolo Garnizonu (nie znam nazwy ulicy) powiedział, ze bardzo chetnie by wzial HP, ale nie ma go w hurtowniach!! w JG i Wrocławiu :/ i poprostu nie ma jak ściagnąc :( Może ktoś by przyjechał tam do niego? i pokazał mu katalog :P bo ta pani z ŻAKO mowiła, ze widziała katalog z HP i moze zamowi, wiec ktoś jest w Jeleniej :)

Odnośnik do odpowiedzi

We Wrocławiu produkty HP ma hurtownia DORADO.... i lada moment będzie miała Hurtownia ZATORA... i prosze im przekazać, żeby tam zamawiali...a jeżeli chcą bezpośrednio z HP, to będzie najszybciej i wystarczy żeby zadzwonili na nr tel. 0691 630 727

Odnośnik do odpowiedzi

ehh... chyba ten pan nie bedzie sprowadzał produktów HP... ale pani z ŻAKO powiedziała, ze zamowi i mam sie pytać za 2 tygodnie !:P a mam jeszcze jedno pytranie;

Siano Nadobrzańskie prasowane z ziołami

firma: zwierzatko

P.H "Zwierzatko"

Tadeusz Nijaki

Ziemin ul Powstańców Wlkp. 13

Czy ta firma produkuje sianko dla HP? Bo akurat jak wczoraj pytałam sie o HP, to był tam koleś z jakieś hurtowni i on to podłapał i powiedział, ze ma w samochodzie sianko i ta firma (jego kuzyna) produkuje dla was sianko :/ noi dzisiaj kupiłam je za 4 zł... i nie wiem, czy mnie w konia nie zrobili...

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy firma Herbal pets wprowadzała jako pierwsza w Polsce firma (w maju 2005roku) swoje ziołowe produkty dla zwierzaków... to wielcy braży zoologicznej ironicznie się uśmiechali... że to niby zły pomysł... od tego czasu upłynęło 21 miesięcy... a ile teraz mamy już firm produkujących ziołowe produkty dla zwierząt domowych... a zobaczycie ile ich będzie za kolejne dwa lata...

W każdym bądź razie Herbal pets i tak dalej będzie robiło swoje...

Dla nas najważniejsze jest to, że wszystkie zwierzaki na tym skorzystają ;;)

Odnośnik do odpowiedzi