Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie posiadam swojego bolga...

:? :cry:

Pytałaś w zoologicznych?Ja swoich 5 chomiczków oddałam wczoraj do zoologicznego.Facet zapłacił mi za nie 2,5 zł za sztukę i stwierdził że są za duże... :? A one mają 4 tygodnie, więc jak mogą być za duże...

Zostało mi jeszcze siedem syryjków, gdyby ktoś się chciał zaopiekować to bardzo chętnie oddam...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie posiadam swojego bolga...

:? :cry:

Pytałaś w zoologicznych?Ja swoich 5 chomiczków oddałam wczoraj do zoologicznego.Facet zapłacił mi za nie 2,5 zł za sztukę i stwierdził że są za duże... :? A one mają 4 tygodnie, więc jak mogą być za duże...

Zostało mi jeszcze siedem syryjków, gdyby ktoś się chciał zaopiekować to bardzo chętnie oddam...

Facet nie zna sie na rzeczy, bo syryjki, ktore za wczesnie sa oddane do zoologa, zapadaja najczesciej na chorobe mokrego ogona. Co to za sklep ?

Odnośnik do odpowiedzi

To był taki mały sklep u mnie w miejscowośći, ale podejrzewam że tak naprawdę nie chodziło o to że są za duże tylko o to by znaleźć pretekst aby zapłacić mniej, ponieważ wcześniej byliśmy umówieni na 3zł...Druga sprawa jest taka że były zaraz po karmieniu i torebki napchane jedzeniem, ale kiedy tłumaczyłam to sprzedawcy to tylko pokręcił głową.Poza tym mówił wcześniej że weżmie całą gromadkę, więc nie szukałam im innego domu, a okazało się że zechciał tylko 5 maluchów, a ja mam teraz bardzo mało czasu by znaleźć chętnych...

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś dziwny koleś:/

A co do mokrego ogona to nigdy więcej nie chciałabym się spotkać z tą chorobą, tylko nie wiem czemu zapadła na nią starachomiczka, żyjąca bez stresu:(

W takim ukladzie bylo to b. silne rozwolnienie, a nie choroba mokrego ogona. Syryjki zapadaja na chorobe mokrego ogona w wieku do 8 mies, nie tylko stess ale i zle warunki hodowlane przyczyniaja sie do jej powstania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...
  • 7 months later...