Skocz do zawartości

Pumba ;]

Paula

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Naprawdę urokliwy :) I nie martw się, ja też mam chomika panikarza, ciężko się oswajał, teraz , po kolejnych miesiącach wszystkiego się boi ale...przylepa z niego nieziemska :) I nie jest powiedziane, że z Twojego panikarza superman nie wyrosnie

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczny jest, ale uparty i płochliwy. Jak przyjdę do zaraz się do domku chowa, cykor jeden. xD Ciężko się go oswaja, póki co. :mysli: Czasem to nawet już smakołyki nie pomagają. Ma dużą klatkę, a nie szaleje po wszystkich piętrach. Nie wiem, czy ta przestrzeń go przytłacza, czy co... Już normalnie sama nie wiem. :kwasny:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sporo czasu mnie nie było, muszę nadrobić. :>

Bo dużo się u nas pozmieniało. :DD

Pumb na początku był strasznie płochliwy, każdy szelest był przyczyną chowania się Malucha do rury. ;q Już czasem wątpiłam, czy uda mi się go oswoić. Ale minął dość długi czas i chomiszcz się strasznie zmienił. ;] W zasadzie to nie wiem dlaczego... Chyba przekupstwo zrobiło swoje. Żeby się nie płoszył to powysypywałam HP do słoików - Pumba strasznie nie lubił tego charakterystycznego szelestu foliowych opakowań.

Teraz Małe się nie boi, nawet jak usłyszy jakiś chrobot. ^^ Sama się temu dziwię. Kiedyś nie chciał nawet wychodzić z klatki. Teraz, kiedy wejdę do pokoju i on to skuma to zaraz wyłazi. I teraz wręcz pcha się na ręce żeby wyjść. ^^ A jak usłyszy karmę to gania po swoim mieszkanku jak nawiedzony jakiś. xDD Włazi mi do rękawa (jak np. dzisiaj ;q). I rozrabia... Domek wywrócił do góry nogami. ;) I zrobił sobie olbrzymie gniazdo.

Kurczę, jak ja się cieszę, że wreszcie nie ucieka i nie boi się własnego cienia. :ok:

Parę zdjęć. :bukiet:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mieszkanko Pumbowskiego. :)

Dołączona grafika

I to na tyle. :DD

Odnośnik do odpowiedzi