Skocz do zawartości
Allo

Warszawa - największy sklep zoologiczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się jaki jest największy/najlepiej zaopatrzony sklep zoologiczny w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś jak byłam we Wawie to sklep KAKADU w Złotych Tarasach wydawał mi się taki dość, ale to było kilka lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, jest spory. Ale czy najwiekszy, tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś spotkałam się z opinią, że największe Kakadu jest w CH Targówek, ale tak osobiście myślałam że raczej w CH Arkadia :P Często bywam we wszystkich i w sumie są podobne. Pytam, bo może ktoś wie tak na pewno, nie na zasadzie "sprawia wrażenie dużego".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie większe Kakadu jest zdecydowanie w Arkadii, niż w Złotych Tarasach. Sklepy te i w CH Targówek jak i w Arkadii są filiami Kakadu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że powierzchnia sklepu nie jest tak istotna, bo mnogość asortymentu nie jest proporcjonalna do powierzchni sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym sklepem w polsce jest KAKADU przy targówku.

Takie nowe ogroooomne!

Zwierzaki mają świetne warunki i mądrych ,,opiekunów".

Mają też duży aqsortyment...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm... jaki jest największy to nie wiem, ale wiem gdzie jest jeden z lepszych - Marywilska 44 w centrum jest swietny sklep zoologiczny warto zajrzec pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bylam w kakadu w złotych i powiedzialabym, ze ta wielkosc ma sie raczej nijak do asortymentu, który jest raczej szajsowy. Lepiej zamowic rzeczy z internetu z hipcio czy pupillo. Aczkolwiek kiedys i w kakadu widzialam klatke setke dla chomika, tyle ze to raczej rzadkosc i sprowadzaja na zamowienie raczej :-) Poza tym duzo rzeczy jest duzo drozszych niz w sklepach internetowych, nawet po uwzględnieniu kosztu przesylki. Przykladowo maczniki w kakadu kupilam kiedys za prawie 20 zl, a taka sama ilosc ostatnio w hipciu za mniej niz 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemu odkopujecie temat sprzed x lat? 

dorku, idź się reklamować gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi