Skocz do zawartości
whiteada

Jak przekonać rodziców do przygarnięcia chomika?

Rekomendowane odpowiedzi

możesz pokazać im jeszcze zdjęcia chomiczków do adopcji ;)

i jak się ma dużą klatkę to chomika wcale nie czuć ;) (tak odnośnie tego śmierdziela)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i ładnie urzadzona klatka/akwarium/terrarium jest ozdobą domu/pokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ucz się , dobrze a rodzice na pewno się zgodzą

w końcu chomikiem nie trzeba sie tak dużo zajmować , bo są nocnymi zwierzętami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę o pomoc , jestem na tym forum nowa .. ale nie o to teraz chodzi .. tak więc kupiłam ostatnio chomika syryjskiego ( 2 dni temu)... moja mam powiedziała ze jest za duży i żeby go oddać .. ja też tak pomyślałam ( wiem , że postąpiłam bardzo egoistycznie ) .. jakoś on dziwnie piszczał i był taki dziwny . tata zadzwonił do tego pana i ten pan powiedział , że na pon załatwi nowego mniejszego innej rasy ... ale ja się :blush: w tym chomisiu zakochałam jest taki słodki :*... moje pytanie brzmi jak przekonać do tego rodziców .. tylko nie piszcie że zachowuje się jak dzieciak bo wiem , że postąpiłam bardzo egoistycznie i teraz chomik jest taki szczęśliwy w ogromnej klatce a zaraz wróci to tej malutkiej ...a ten pan już załatwił tego nowego chomika i co teraz pomóżcie!! :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oho, kolejne spotkanie z przewspaniałą znawczynią zwierząt, wybitną hodowczynią wszystkiego, co się rusza.

Masz do wyboru albo pogadać z rodzicami, albo zrobić na tym forum ogłoszenie o adopcji chomika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomik duży i bojący się nowego otoczenia, to już oznacza, że dziwny? Powiedz rodzicom, że po prostu wzięłaś na siebie odpowiedzialność i teraz nie zamierzasz się wycofać i "zrezygnuj" z drugiego chomika. To, ze chomcio się boi, bo jest w nowym miejscu, nowe zapachy, nowi ludzie etc., to nie znaczy, że od razu trzeba brać innego.

Jakie wymiary ma Twoja klatka?

i teraz chomik jest taki szczęśliwy w ogromnej klatce :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalne że piszczy itp. znalazł się w nowym środowisku to normalne zachowanie, dlaczego można chomika nie chcieć, bo jest za duży, nie rozumiem, będzie się tak samo czuł w klatce jak dżungarski. Nie rozumiem w czym problem. Ja to samo miałem z klatką 120x60cm, wszyscy że za wielka, wszystko załatwiła umowa, ja będę wykonywał daną rzecz, lub będę się pilnie uczył. Jakich dokładnie wymiarów jest klatka?

Pozdrawiam i życzę powodzenia, myślę że chomiczek zostanie u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty naprawdę masz 16 lat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli rodzice twierdzą, że chomik za duży to znaczy, że klatka jest mała.

Jedyne co zostaje to przekonywać rodziców, albo jak ktoś już wcześniej napisał zrobić temat o adopcji.

Jakich wymiarów jest klatka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi