Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie Sylwek- przypuszczam, ze Cie zle zrozumiala- i mowila o dachu domu, lub pieterku.

Ale faktycznie, czeste spadanie ogolnie nie jest korzystne- choc chomiki sa wytrzymale- i niektorzy to zawodowi kaskaderzy.

Jednak mozesz sprobowac dac jej inny wariant zabawy- moze zrob labirynt/tunel, w ktorym moze sobie pobiegac (chocby z rolek po papierze, albo pustych kartonikow, np po kolbach, pokarmie- wazne- bez folii wewnatrz!) lub podaj jej chusteczki higieniczne (nie kolorowe i pachnace), zeby sobie pogryzla i stworzyla gniazdko. Fajnym pomyslem sa tez nogawki w bluzie lub spodniach- choc akurat moje chomiki tego nie lubia, ale de gustibus....

Albo wypuszczaj-wybierz miejsce, z ktorego latwo nie ucieknie, lub "ogranicz" podloge w pokoju i wio!

A poza tym, ona pewnie niebawem zacznie robic gniazdo-i powinna przestac. Poki co, sprobuj ja zainteresowac czyms innym.

Daj znac, jak urodzi!:)

Odnośnik do odpowiedzi

Moja pierwsza chomiczka gdy bylą w ciązy tez tak robiłą i wydaje mi się, że tak one własnie zaspokajają potrzebe ruchu i jakiś dyskomfort związany z ciążą (tak jak kobiety w ciąży się 'wyginają' do tyłu, zeby odpręzyć kręgosłup :P) :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...