Skocz do zawartości
Angelo

Zapraszamy na Zoo-Botanica 2009 !

Rekomendowane odpowiedzi

Już za niecały miesiąc, bo dokładnie w dniach 28-30 sierpnia 2009 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędą się kolejne targi Zoo-Botanica, jest to już ósma edycja. Wyjątkowo w tym roku, targi odbywają się nie we wrześniu - tylko miesiąc wcześniej. Dla tych, co odwiedzą targi czekając liczne atrakcje, m.in. wystawy i prelekcje o tematyce zoologicznej i botanicznej, a także spotkania z wieloma wiodącymi firmami.

Dla niektórych to możliwość rozwinięcia swoich umiejętności, zasięgnięcia porady specjalisty oraz nawiązania nowych kontaktów. Obejrzeć będzie można wystawy zwierząt rasowych, m.in. kotów oraz po raz pierwszy pokaz chomików rasowych pod patronatem vortalu E-chomik.eu. Nie zabraknie również konkursów: III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Mój Pupil" oraz II Konkurs na Najsympatyczniejszego Chomika Targów (pod przewodnictwem serwisu E-chomik.eu).

W tym roku, swoją setną rocznicę istnienia obchodzi akwarystyka w Polsce. Z tej okazji zaplanowano konkurs na najciekawsze akwarium targów - dla profesjonalistów i amatorów.

Informujemy także, że vortal E-chomik.eu tak jak poprzednio, objął patronatem medialnym tegoroczną edycję targów. Mamy nadzieję, iż tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej obfitować w niespodzianki oraz iż Wy, czytelnicy vortalu odwiedzicie nasze stoisko na targach. A na nim m.in. pokaz chomików rasowych oraz możliwość zasięgnięcia porady prawdziwego hodowcy. Jeszcze raz zapraszamy do udziału w konkursie na "Najsympatyczniejszego Chomika Targów". Nagrody dla zwycięzców i ich pupili czekają !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze tak daleko :beczy:

ja się wybieram sie na targi zoologiczne podkarpackie i w warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba będę , jak to się mówi ? Ode mnie z domu to 'rzut beretem' xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo prawdopodobne, że będę w piątek po południu i w sobotę. ;] Chociaż trochę km mam. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VIII Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna ?ZOO-BOTANICA 2009?

Data Imprezy: 28 ? 30 sierpnia 2009 r.

Miejsce: Hala Stulecia (dawniej Ludowa)

ul. Wystawowa 1, Wrocław

GODZINY OTWARCIA: 10:00 ? 18:00

CENA BILETU: bilet normalny ? 12 zł

bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży szkolnej i studentów) ? 8 zł

bilet grupowy (tylko w piątek i tylko dla szkół, min.12 osób) ? 6 zł

- Plan rozmieszczenia stoisk (Stoisko vortalu E-chomik.eu: nr. 45)

- Program Targów

Zapraszamy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i już po wszystkim. Ja niedługo dam zdjęcia...

Beńka zajeła III miejsce. Niech zdradzą się użytkownicy pierwszego i drugiego miejsca.

Aha i niech w końcu odezwie się pani z którą rozmawiałem - takich użytkowników jak pani powinno być jak najwięcej! Zachęcam do zarejestrowania się. Pokazania zdjęć swoich chomików, przekazania swojej bogatej wiedzy.

Jestem za tym aby w przyszłym roku, to użytkownicy zwiedzający halę głosowali. Tak byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cherry zajeła drugie miejsce, mimo że przyszła ostatnia rotfl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi