Skocz do zawartości
tabi

Tonio!

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ponad 2 letni chomik umarł dzis rano, był całkiem zdorwy, raz mial infekcje oka z której wyszedł, a teraz nie zyje!!!!!!!!!!!

[*][*] - q pamięci Tonia :shok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tiaa, jeszcze zmartwychwstanie :P

nie dlugo kupuje nowego, ale musze sie po tym otrząsnąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biśka

[*](*)[*]

Powtarzam to co zwykle: z pewnością było mu u Ciebie dobrze... Najważniejsze to było to, że dałeś mu dobrą opiekę i miłość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojejj..... :0 Ale mi przykro :( [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki.

wogole dzięki all!

To bylo dziwne, jak by mial zawał, zazwyczaj daje jego klatke do szafki, i on wynosi z klatki trociny i szmatki z domku na zewnątrz, i widac bylo ze malo bylo w koncie, i chomik lezal rano nie zywy przy drzwiach od klatki :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojej..nie zauwzylam tego...jestem w szoku...nic nie pisales zeby bylo cos z nim nie tak... pewno na niego byl juz czas...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakies 8 postow temu pisalem ze nie byl chory nigdy, tylko raz mial infekcje oka, i wszedl z niej :)

To bylo dziwne, jak by mial zawał, zazwyczaj daje jego klatke do szafki, i on wynosi z klatki trociny i szmatki z domku na zewnątrz, i widac bylo ze malo bylo w koncie, i chomik lezal rano nie zywy przy drzwiach od klatki :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scheisse! Trzeba mi było raporcik wstawić, a tak to skąd miałam wiedzieć, że do zamknięcia? Zdziwiło mnie to, że Tonio dawno zdechł, a temat wisi na widoku. I co się okazało? Nasze loffane dziewczątka odgrzebały Tonia z błotka. Cool.

Zamykamy, do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...