Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tak, najlepsze jest drewno drzew owocowych.

Fajny byłby łuk tryumfalny, robiłby za schronienie i most :) Ja mam w domu wieżę Eiffla i wiatrak, ale są za duże do klatki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;) jutro chyba coś sobie kupię :) Chyba titanica , bo jest duży, i będzie z niego niezły dom ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko uważaj, by historia się tak nie potoczyła jak było w realu :D

Ja mam takiego delfinka, chyba z Danonków (xD), ale stoi w łazience.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy to dawanie chusteczek jest bezpieczne?

bo moj chom czasem bierze je w ,,poliki" i przenosi i boje sie czy mus sie nie przykleja i ich nie polknie :boisie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sie czego bać. Mój Gut wielokrotnie napychał sobie poliki chusteczkami, po czym zanosił je do gniazda, to bezpieczne. Na pewno ich nie połknie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, najlepiej dać zwykły papier toaletowy. Żadnych pachnących chusteczek (czy papierów), bibuł etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ja bym tej bibuły nie wsadzała...Wystarczą chyba trociny,granulaty.A moge się sputać po co chcesz bibułkę(żeby było bardziej kolorowo?)Tak się tylko z ciekawości pytam xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm bibułe chciałem dać bo jej dużo miałem :P Jakoś walory kolorystyczne w klatce chomika średnio mnie interesują :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A, ja wiem, że można ten samolocik, którego zdjęcia dawał kondzio109 mozna dawać chomikom :ok:

On jest zrobiony ze zwykłego drewna xD

Moi bracia taki mieli ;p

Też pisało *made in China*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wkładaj bibuły. chyba ze chcesz mieć kolorowego [niezdrowego] chomika. nawet jeśli masz białą bibułę, to jej nie wkładaj. ona tez jest farbowana. jeśli chcesz, żeby miał ciepło i był zdrowy to kup chociaż jedną rolkę zwykłego szarego, niepachnącego papieru toaletowego. nie trzeba kupować całej paki. jedna rolka na długo wystarczy przy jednym chomiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh no chomik ma ciepło dzięki trocinom itp.Chyba nie musisz go ogrzewać...Ile masz stopni w pokoju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem czy te wywody o tych stopniach to do mnie ? zostało mi jakiś rok temu trochę bibuły , stwierdziłem ze może się przydać chomikom . OK , nie nadaje się :) Ale dobrze wiem jaka mają mieć temperaturę i dobrze wiem , jakie materiały są potrzebne do budowy gniazdka.

:paluszek: nie wymądrzać mi się tu ! Jestem tu dłużej a co za tym idzie dłuzej mam chomiki i raczej więcej wiem :cwaniak: :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bibuła może być bielona wybielaczem chlorowym, a to jest trucizna.

Najlepsza jest kołderka Trixie, wata z prawdziwej bawełny. Tyle, że trzeba ją pociachać nożyczkami na małe kawałki, żeby się nie owijała wokół łapek, ciacham na takie mniej więcej o boku 1 cm, zmieniam co 5 dni mniej więcej. Moje chomsie uwielbiają tę watkę. rotfl Oczywiście, domek musi być wypchany po dach, miejsce zostaje tylko dla futrzaka, jak dam za mało, to jest awantura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje to legowisko skubią i co wyskubią, zanoszą do domków. Wolę naturalną watkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ogólnie czegoś takiego nie ma, ale raczej w zoologu.

Moje to legowisko skubią i co wyskubią, zanoszą do domków. Wolę naturalną watkę.

Dlatego nie chcę im kupować nic z tych rzeczy. Kiedyś wygryzły mojej babci kurtkę zimową i też zaniosły do domku. I w tej wacie czy tam w czymś innym było im cieplutko. Jeżeli chcesz żeby chomikowi było ciepło daj zwykłe chusteczki higieniczne (bezzapachowe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje szczury mają taki.. i są zadowolone.. łatwo jest je wyprać.. nie pruje się, i cieplutki przedewszystkim : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnessj, jeśli dla Twojego chomika sprawdza się hamaczek, czy coś w tym stylu, to legowisko tez może być OK. Ale często chomiki nie przesiadują w tego typu zabawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chomika mamy 4 dzien wczesniejszy zdechl

i poki co z takiej krytek kuwety zrobila sobie domek ( nasz 1 chomik tez samiczka zrobila tak samo) ...wiec dalam kuwete narozna a ta zostala na domek nie wiem tylko czy w tym nie bedzie mu za ciasno ale nie chce za nic zmienic ani miejsca ani domku

Hamaka nie mamy ...legowisko nie jest drogie ale tez mysle czy bedzie z tego korzystac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi