Skocz do zawartości
tyska

Antoś Juniorek

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

:??: wstawiło mi się zdjęcie rodziców Antosia Juniorka :mysli:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie kłaczki ma xD. Zupełnie jak roboczy Stefan kaskas :P. śliczny jest ! Ja zauważyłam, że syryjki mają takie jakby... szare odrosty, które nie odrastają xD :chytry: Śmiesznie to wygląda ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się ze Stefanem skojarzył od razu. ;) Czupiradło szuperowszkie. ;]

3 foto od końca --> słoooodycz. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też się ze Stefem skojarzył rotfl

Piękniasty kudłacz :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po zdjęciach patrząc, to Stefan bardziej zarośnięty. Mimo wszytko. A na początku jak go dostałam to tylko na tyłku miał takie "chaszcze". A teraz cały taki... rotfl :buja:

Antoś wygląda na takiego "nieopierzonego" tu coś mu wyłazi, tam coś. :ok: Stefan też tak kiedyś wyglądał.

Widzę, że się ostro z edycją postarałaś. :ok: Dzwonek tak krzyczał... rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nooo,się mi dostało,że hej :) a ja taka noga z netu jestem :??: tylko z cytowaniem nie wiem,czy mogę kogoś cytować,czy też edytować :??:

Zaciekawił mnie Stefan :ok: idę pooglądać foty rotfl

odpowiedź na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po zdjęciach patrząc, to Stefan bardziej zarośnięty. Mimo wszytko. A na początku jak go dostałam to tylko na tyłku miał takie "chaszcze". A teraz cały taki... rotfl :buja:

Antoś wygląda na takiego "nieopierzonego" tu coś mu wyłazi, tam coś. :ok: Stefan też tak kiedyś wyglądał.

Antoś Juniorek ma pół roku,właściwie jutro skończy równo 6 miesięcy. Ja myślę,że z dnia na dzień robi się bardziej kudłaty :) i taki grubiutki,choć i tak skróciłam chomciom dawanie przysmaków. Jest kochany :))

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hah Ale czochracz. Takie lekkie zdziwko odstawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż za urok, sama słodycz... :)

Taki niewinny kudłatek. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chadalusia

kochany jest i to jego 'upierzenie' :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,Antoś jest niebywale słodki rotfl jest niesamowitym leniuszkiem. I z tego lenistwa nawet nie chce mu się uciekać z akwarium :) bo jak się wyciąga,to dotyka samej krawędzi akwarium i mógłby skorzystać z okazji,ale on NIE!Chyba jest mu dobrze,bo wszystkie inne chomiczki tylko czekają,żeby dać dyla (to bardziej z natury,bo krzywda u nas im się nie dzieje...),a Antoś pieszczoszek nie ma ochoty...zauważyłam jednak,że odkąd bierzemy Antosia wieczorkiem na przechadzkę po domu,zaczyna jakby się interesować otoczeniem,bo jak go wkładam do akwarium to wtedy staje i wyciąga łapki ,żeby go znowu wziąć :ok: jest kochany :))

-- Aktualizacja postu --

wstaję o 4.00 rano,a w akwarium pusto... Antosio nawiał ? jeeny...

-- Aktualizacja postu --

Już siódmy,czy ósmy raz Antosio uciekł ze swojego akwarium...spodobało mu się chodzenie po domu ... Ostatnio go chwaliłam,że taki grzeczny leniuszek,a tu wyszło szydło z worka ... :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajniusi ten chomiczek ;)) faktycznie syryjski (nie wszystkie) mają takie dziwne te dłuższe włoski ;) ja mam podobnego z tym że jest cały biały :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio odkryłam ,że Antoś musi się wybiegać,bo szaleje po klatce jak opętany i zawsze wieczorem puszczam go wolno,a on tak się cieszy :)) raz zrobił mi numer i zaklinował się na przedpokoju w zabudowie :boisie: pomyślałam,że już po Antosiu i zastanawiałam się czym go wybawić :mysli: po kilku próbach,najskuteczniejsze okazały się paluszki z sezamem...normalnie spłaszczył się,żeby tylko po nie sięgnąć,a ja w tym czasie szybko zagrodziłam rurką dojście,gdzie miał zamiar wrócić :paluszek: już teraz bacznie go obserwuje gdzie się wybiera,bo do tej pory zawsze wracał do Matiego pokoju i siedział pod biurkiem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Kochany Futrzaczek...odszedł... :beczy: ale już się nie męczy- tyle na pociechę...miał rok i 3 miesiące. Zabiła go choroba oczu,a później coś zaatakowało jego organizm,wet powiedział,żebym się nie obwiniała,bo dobrze o niego dbałam...kochałam tego Łobuza :w domu zostały jeszcze 3...nie wiem,jak ja dam radę wszystko to przeżyc...jak przyjdzie pora...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Kochany Futrzaczek...odszedł... :beczy: ale już się nie męczy- tyle na pociechę...miał rok i 3 miesiące. Zabiła go choroba oczu,a później coś zaatakowało jego organizm,wet powiedział,żebym się nie obwiniała,bo dobrze o niego dbałam...kochałam tego Łobuza :w domu zostały jeszcze 3...nie wiem,jak ja dam radę wszystko to przeżyc...jak przyjdzie pora...

Trudno uwierzyć. Te zwierzaczki są tak "kruche"....Cudowny chomiś. Przykro mi. Weterynarz miał rację - dałaś chomisiowi sporo, dom i troskę i nie możesz się obwiniać. tak niestety jest :(

(')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech... po tylu zmaganiach, poprawach, i nawrotach choroby - odszedł. Tu smutne, ale taka kolej rzeczy. Nie martw się, na pewno miał u Ciebie dobrze. Trzymaj się! ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi