Skocz do zawartości
tyska

Andziuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mój malutki 6-dniowy Andziuś,którego trzeba było ogrzewać kołderką,bo spał w nocy sam-musiałam izolować go przed bandą swoich braci chomików,bo jak tylko wkładałam go do akwarium rzucały się na jego chorą łapkę i podgryzały :dobani: w ciągu dnia,jak byłam w domu, wkładałam go do Andzi na karmienia i żeby sie ogrzał ciepłem swojej matki. Zdawało to egzamin :hura: dziś jest już dużym chomiczkiem,choć różni się od pozostałych...jest ciupeńkę mniejszy...może jednak choroba zrobiła swoje?Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczny :oczko: Dobry z ciebie opiekun :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedactwo, jeśli chodzi o łapkę. Rzeczywiście - jesteś good opiekunką :) . Pozdrawienia dla Ciebie i malucha!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh DZIĘKUJĘ za te wszystkie ciepłe słowa :buzi: jak tylko będę miała chwilkę postaram się dorzucić bardziej aktualne zdjęcia mojego Andziusia i reszty chomiczej rodziny rotfl nawet nie wiecie,ale określenie "ciepły klusek" rozczuliło mnie na maxa :) faktycznie, Kluseczka z niego była niesamowita,skoro "bar mleczny" miał w określonych porach TYLKO DLA SIEBIE siłą rzeczy musiał tak wyglądać rotfl teraz wiem,że izolowanie innych chomików,a dawanie jego do karmienia,było dobrym pomysłem :ok: bo po mimo,że miał chorą łapkę,nie poddawał się i jadł Andziusiowe mleczko,bo weter powiedział,że jak się podda i nie będzie chciał jeść,to ...kaplica....będzie :( a on miał sił w sobie by żyć :hura: jedna rzecz mnie martwi,ale ogólnie radzi sobie nieźle :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny kocyk :D A chomiczek śliczny wyrósł.

na przyszłość polecam edytować posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesłodki jest:) Wygląda jak moje rude ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, zdjęcia są świetne... Faktycznie, biedactwo. Widać, że jesteś dobrą opiekunką dla swoich chomiczków. Powodzenia, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długowłosy? Śliczny śpioch. ;] Andziuuu mi się podoba bardzoo. ^^ Więcej zdjęć. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jejku , biedny andziuś :kwasny: .. widać , że dobrze się nim zajmujesz .. :) a poza tym , to on cały czas siedzi tylko w tym kocyku , i dopuszczasz do niego mamę do karmienia >? Chce wiećej szczegółów ,( i zdjęć :ok: >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jejku , biedny andziuś :kwasny: .. widać , że dobrze się nim zajmujesz .. :) a poza tym , to on cały czas siedzi tylko w tym kocyku , i dopuszczasz do niego mamę do karmienia >? Chce wiećej szczegółów ,( i zdjęć :ok: >

Andziuś jest już duży. To jego fota jak był malutki w kocyku(choć to kołderka) i jego aktualna.

Ale jak był taki tyci,to właśnie jego musiałam izolować od innych chomików -braci,bo chcieli go chyba zjeść przez tą chorą łapkę. Podgryzali mu ją do krwi :beczy: kiedy pierwszy raz odizolowałam go od matki i braci,i zostawiłam w wysokim słoju na noc,samego,rano przeżyłam horror...kiedy go dotknęłam był...zimny :boisie: Jeeessssu,wystraszyłam się,że umarł...właściwie byłam pewna... :boisie: serce mało mi nie pękło z rozpaczy,ale...dzięki Bogu za chwilę się poruszył :hura: i zrozumiałam,że on po prostu jest za malutki na zostawiane samego i potrzebuje ciepła,bo inne chomcie przecież są razem i grzeją się własnym ciepłem na wzajem .Znalazłam jakąś kołderkę po lalce i pożyczyłam dla maluszka. To był dobry pomysł :ok: od tamtej pory,kiedy tylko go brałam-ZAWSZE był cieplutki,ten mój grubiutki kluseczek rotfl z wielkim rozczuleniem wspominam tamte czasy :buja:

Kiedy przekładałam go do matki,ona ogrzewała go swoim matczynym ciepłem. Można powiedzieć,że miał dwie matki :cwaniak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh , najważniejsze że się wszystko dobrze skończyło ... a czy on nie ma problemów z chodzeniem :??:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuśtyka bidulek jeden :kwasny: najbardziej serce mnie boli,kiedy chce biegać w karuzelce i ...wpada mu ta łapka między szczebelki :beczy: jest to strasznie smutny widok,a takiej plastykowej karuzelki,która ma "podłogę" nie można zamontować w akwarium. Chcę mu kupić normalną klatkę,ale chwilowo nie mam kasy :nie: wtedy będzie pędził w takiej pełnej karuzelce,bo zauważyłam,że po mimo,że marnie mu to wychodzi-uwielbia biegać rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy przewlec kołowrotek tekturką i łapki nie będą wpadać :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeeeny,ale trąba ze mnie :??: nawet o tym nie pomyślałam.Dziękuje za podsunięcie tego genialnego pomysłu :hura: Już widzę Andziuśka jak zasuwa w karuzelce rotfl rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jeju xD Jak mogłaś nie wpaść !? mój chomik kaleczył sobie łapki w kołowrotku ..... a teraz jest ok :) A dziś u mojej samicy , pojawiły się już coraz większe sutki ^^ Czyli jestem pewien (kondzio będzie jcem , kondzio będzie ojcem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oho,okazało się,że jestem wyrodną chomiczą matką :dobani:

-- Aktualizacja postu --

Dołączona grafika

Kto ma bardziej słodszego chomiczka ode mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy chyba uważa swoje chomiki za najsłodsze :D

Andziuś super pozy robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi