Skocz do zawartości

Nowa szata graficzna E-chomik.eu !

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich czytelników vortalu w 2009 roku! W pierwszym newsie tego roku, mamy same dobre wiadomości. Nasi stali czytelnicy z pewnością od razu po wejściu zauważyli nową szatę graficzną, jaką vortal E-chomik.eu przygotował dla nich ! Dla tych, co nas odwiedzają rzadko i dla tych, co weszli na E-chomik.eu po raz pierwszy mamy kilka informacji dotyczących przejścia ze starej wersji. Po ponad roku od aktualizacji starej wersji strony startujemy zupełnie z nową szatą - utrzymaną w ciepłych kolorach, nie odeszliśmy za bardzo od kolorystyki, poprzednia - przyjęła się bardzo dobrze.

...

Dalszy ciąg na stronie vortalu...

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa szata wygląda całkiem dobrze. Mam tylko trzy pytania:

Po pierwsze: To puste białe miejsce na górze strony jest, jak rozumiem, na jakieś logo, którego jeszcze tam nie ma?

A po drugie: Czy kolumna "informacje" nie powinna być trochę szersza, tak żeby się komponowała szerokością z resztą strony?

I po ostatnie: Czy pozostałe serwisy (np. konkursy) zostaną dostosowane wyglądem do strony głównej?

Ps. Tak wiem, że się czepiam, ale taka już moja natura.

Odnośnik do odpowiedzi

Ad.1 Pustego białego miejsca nie ma, logo już jest od początku na stronie. Radzimy odświeżyć stronę lub skasować pliki tymczasowe.

Ad.2 Kolumna "informacje" celowo jest mniejsza od "Aktualności". Lub rozwiń swój tok rozumowania, co dokładnie masz na myśli.

Ad.3 Pozostałe serwisy, jak konkursy oraz artykuły na razie pozostaną w obecnej formie. Jednak planowane jest ujednolicenie całego serwisu w jeden wygląd !

Odnośnik do odpowiedzi

Ad.1 Pustego białego miejsca nie ma, logo już jest od początku na stronie. Radzimy odświeżyć stronę lub skasować pliki tymczasowe.

Ad.2 Kolumna "informacje" celowo jest mniejsza od "Aktualności". Lub rozwiń swój tok rozumowania, co dokładnie masz na myśli.

Ad.3 Pozostałe serwisy, jak konkursy oraz artykuły na razie pozostaną w obecnej formie. Jednak planowane jest ujednolicenie całego serwisu w jeden wygląd !

Ad.1 Chodzi o białe pole widoczne i podpisane w załączniku, ale może jest to wina mojej przeglądarki.

Ad.2 Również widoczne w załączniku. Prawy margines ramki "informacje" znacząco odbiega od marginesu reszty strony, więc pytam, czy jest to efekt celowy?

Dołączona grafika

Edit: Mój błąd, bo wszystko to o czym pisałem ( punkty 1 i 2) było kwestią nieodświeżenia strony.

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałam za pierwszym razem. Ale teraz weszłam na Vortal i jest logo, wszystko ładnie przypasowane. Czyli problemy, o których mówi M__M zniknęły. ^^

Na mnie zrobiło wrażenie logo - uwielbiam takie kolory. :) Wszystko tworzy fajne jedną, wspólną całość. Zdjęcia niespotykane i to wyróżnia e-chomika. Naprawdę nowa szata zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. :D

Brawa i podziękowania dla Twórców - doceniamy Wasz wysiłek! ;] A efekt jest ... powalający! ^^

Jesztem żachwyczooona. xDD

Odnośnik do odpowiedzi

Kto robił logo? ;>

Całą grafikę na forum oczywiście robi nasz grafik - czyli ja :oczko:

Ja zajmuję się całą "stroną techniczną" vortalu i forum. Począwszy od samego kodu strony skończywszy na wyglądzie.

Odnośnik do odpowiedzi