Skocz do zawartości
anuś

Chomik a inne zwierzęta

Rekomendowane odpowiedzi

Wydzieliłam z innego tematu, bo dyskusja była nie na temat [black_Bounty]

a do mnie kiedys przyszedl kot mojej babci i moja (byla) syryjka i dzungarka w ogole sie go nie bala i jak kotce ogon wszedl miedzy szczeble klatki to chomiki go chwytaly w łapki i go gryzly:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biśka

hm... to kontakt mojego chomika z innym zwierazkiem wyglądała następująco:

chomik: stoi i wącha

np. pies: stoi i wącha.

Niezbyt ciekawie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam kota, i hcomik nie boi sie jak poglaskam kota a potem biore choma na rece :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja koszka, to uwielbia bawić się z kotkiem. Aaale mój chomik jest agresywny w stosunku do innych zwierząt i jeszcze nie próbowałam go póścić z kotem, to mogłoby skończyć się tragicznie (oczywiście dla kota ;P).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj chomik tez bardzo lubial bawic sie z kotkiem, fajnie i zabawnie to zawsze wygladalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W odróżnieniu do mojego psiaka. To znaczy, Kubek (imię) zapewne nie miał złych zamiarów, tylko chciał zobaczyć, do czego chomik służy, bo raz prawie wziął go zęby. Gryzoń na szczęście położył się plackiem na ziemi. Dzięki Bozi - kilka milimetrów. Uff.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam psa ale go jakoś chomik nie interesuje. Spojrzy się powacha i odchodzi bo ma je w dupie :D Miśka za to strasznie się boi jego i chowa si do domku jak go widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mój pies dzisiaj wróbla udusiał :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niedobry piesek..zle go wychowalas i zle pilnowalas:P hehehhee... moj chomis czasem zaglada do mojego psa... pies byl najpierw, od razu powiem, a potem pojawil ise chomik... moj pies bardzo lubi wachac chomika...on wtedy staje na dwoch lapkach a czasem go odpycha lapkami bo moj pies slynie z nachalnosci wobec zwierzat... zapachy im nie przeszkadzaja...a jak kacper (pies) spi sobie (ma legowisko miedzy lozkiem moim i mojej siostry) to chomik staje na brezgu lozka, wychyla sie i niucha psa... mozew to tez zalezy ktore zwierze bylo pierwsze...bo jeśli najpierw mialas chomika a potem wprowadizl ise pies to moze nietolerowac psa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam psa i nigdy nic takiego nie zauważyłem żeby chomik gryzł albo coś to wręcz przeciwnie jak się zajmuje chomikiem to misia(pies) jest bardzo zazdrosna i czasem na mnie skacze żeby to z nią się pobawić...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak ja mialam wcześniej syryjskiego [*] i wziełam go na reke i jak kot go zobaczył to zrobił stupora oboje sie na siebie gapili w kompletnej nieruchomości,kotu sie oczy zaświecily powąchał go i zwiał:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to mój odważny pies obronny szczeka na odkurzacz.

No i raz prawie szedł na serce, gdy wieczorkiem przebiegła po nim (ś. p.) Kika.

Odwaga - nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moj kot panicznie boi sie odkurzacza, samego wyglądu jego, boi sie go bardziej niz psa, nie wiem czemu tak, chyba spowodu tego ze tak halasuje jak sie go wlaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Fanta (pies) tez boi sie odkurzacza i suszarki do włosów :P A co do tego, ze ją źle wychowalam no to wiecie, mam ją od miesiąca i o wychowywaniu porządnym jeszcze mowy nie było :P Nie wiem jak ten wróbel smakowal w końcu to nie ja go jadlam, a ona tylko się chciala pobawić tylko nie wzieła pod uwagę swoich możliwości :P A potem już trupem sobie podrzucała :/ Feeee....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo łeeeee ;/ to musiało być obrzydliwe. To mojej koleżanki pies zjadł ZDECHŁEGO gołębia ;/;/ Ona sie zagapiła i nagle am am...patrzy a jej pies już tylko skrzydło w pysku trzyma !!!! Ochyda!!! Teraz cały czas śmierdzi mu z gęby bo to niedawno było.

UWAŻAJTA NA PSTASIĄ GRYPE ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój pies ma hopla na punkcie chomików.. Zawsze mnie obwachuje, liże.. całe szczęscie, że nie umie wchodzic po schodach, bo by mi pod moją nieobecnośc zniszczył klatkę i zagryzł chomiki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj pies tez sie rzuca na odkurzacz... ale jak ide na niego z rura to ucieka... hehe..to bardzo popularne zachowanie u psow... co do jedzenia zdechlych ptakow i w goole ptakow przez psy to racja..uwaga na ptasia grype... moj pies tez sie boi chomika..tzn... hmmm.. jak mu go podstawiam pod pysk zeby sie przywital to odchodzi i unika go...wg mnie on ise nie boi nie tyle chomika, ile tego ze cos moglby mu zrobic przypadkiem i mialby przechlapane..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D Mój pies dzisiaj na widok chomik uciekal, aż o sciane walnął Biedna zanim ssię z szoku pourazowym otrząsneła mineło dobre 10 minut taka wariatka mala :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to mój chom się papug nie boi, gdyż jak był maly wchodziły one do jego akwarium i mu piasek wyżerały :P Nie raz miały ze sobą bliskie starcie - papuga na chomiku, gdy źle zeskoczyła :D A psa tez się nie boi :P Wyjątkowo odważny jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi