Skocz do zawartości
Shel

Chipsy Herbal Pets

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że Pusia i Łatek uwielbiali ogółem HP, ale Zioła z Jodem olewały doszczętnie. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz mam pasternak, mojemu chomikowi bardzo smakują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje tez nie przepadają za ziołami z jodem, a zioła podstawowe to tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pasternak, też mam, na poczatku Gucio nie jadł, ale jak mu zawiesiłam na nitce to pozarł całego wielkiego chipsa w jedna noc, nie wiem czym on sie kieruje O_O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuję z innymi chipsami, jak nie posmakuje mietkowi, to dam grubci90 rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja właśnier zastanawiam się nad zakupem chipsów pomidorowych z HP, ktoś miał? Ale nie wiem czy kupie, nie ze względy na cenę..., ale moja siostra kupuje te chipsy dla swoich mych i da mi troche, a jak bym sama je kupiła to jeżeli Guciowi by nie posmakowały ...Dałam mu kiedyc świezego pomidora, i jakoś nie zauwazyłam szczegulnego zainteresowania, lezał dopuki się nie obesechł...i wtedy zaczął jeść...Nie ...ja go nie rozumiem... Gucio je tylko to co jest obeschnięte, to co jest mokre to nawet nie tknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To najpierw pożycz od siostry, jak zasmakujesz to kupisz. Ja miałam, moim smakowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do chipsów HP, to Pipi zjadła trochę tego, przez swoje całe życie. Najbardziej smakowały jej bananki, pomidorki i brokuły. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie najbardziej chomiki wcinają chipsy pomidorowe. Chipsy bananowe też dosyć szybko znikają. Mój Czesio miał też brokułowe, ale jakoś tak niebardzo mu smakowały.

Jak najbardziej polecam Chipsy pomidorowe ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mój Stefcio to je tak sobie, kupiłam mu chipsy pasternakowe, pomidorowe i jabłkowe.

Pasternakowego połóweczkę zjadł, pomidorowego troszkę, jabłkowego nie.

A świeże jabłko je:P

Dobrze, że mam króliczka jeszcze, który w razie czego to pochłonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłam Chipsy bananowe, szparagowe (chyba:P) oraz brokułowe:] też zobaczę jak zareaguje mój Boguś..;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa razy kupiłam szparagowe i dwa razy zamiast szparagów, były wstrętne robaki. Zastanawia mnie dlaczego? Paczki były kupione w dwóch różnych źródłach, raczej zaufanych. Może jakis zły sposób przechowywania tych szparagów? :nie: Inne produkty HP jakie kupiłam były zawsze w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego lepiej sprawdzić przed kupnem. HP ma przecież przezroczyste opakowania, i wtedy widać co się kupuje.

Niestety to jest pożywienie, lubi się zepsuć. Wystarczy, że było niedosuszone przed włożeniem do woreczka, albo woreczek był gdzieś uszkodzony, lub nie do końca zaprasowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszą paczuszkę szparagów, zamawiałam, więc nie miałam możliwości zobaczyć, drugą kupiłam w sklepie i nie widziałam żadnych robaków, dobiero gdy rozwaliłam szparaga na pół wyszedł z niego biały robak. Próbowałam tak z innymi i w każdym niemalże było to samo. Trudno, po prostu na przyszłość będę bardziej uważna. ;] Nie wykluczam że torebka była gdzieś uszkodzona, albo nie domknięta to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, dawno nie pisałam. Polecam szparagowe. Moim chomikom znudziły się już bananki i pomidorki. Obecnie Topinambur wcinają i jest ok. szparagowe uwielbiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojoj, misia-gucio, współczuję robali. Fuj ): Mam nadzieję, że mi się takie coś nie przytrafiło (może czegoś nie zauważyłam) i nie przytrafi, a - może nie wiecie, ale mam pecha do robaków.

Moje wcinają pomidor, dawniej marchewkę. Nie chciały jeść brokułu, ale niedawno im posmakował. Topinamburu też na razie nie ruszają. Bardzo lubią też zioła i warzywa II (co prawda to nie czipsy, ale...) bo mają naprawdę bardzo smaczny zapach, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupiłam Kazuchowi bananki, pomidory i brokuły z HP i jest bardzo zadowolony :) Wcina aż mu się uszy trzęsą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zioła dla chomika HP i Zyzi smakuje.

A tak w ogóle to przestałam kupować w sklepach internetowych produkty HP.Raz kupiłam i jest zaraz przeterminowane już w kwietniu a mój chomik przecież tego całego nie zje do kwietnia.Więc kupuje w Auchanie w sklepie zoologicznym Zoo-Karina - Rumia tam są prawie wszystkie z HP produkty i mogę zobaczyć do kiedy jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłam dziś Chipsy Gruszkowe i Chipsy Jabłkowe. Na razie dałam Cześkowi jednego Chipsa jabłkowego i zjadł połowę w kilka minut. Czyli mu smakuje. Jutro dla odmiany dam mu gruszkowego i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zamawiam bo miałam pomidorowe i już nie mam ;p Twixowi smakują!!!

I na animali zamówie bo tam tanio ;]...Teraz zamawiam bananowe i brokułowe ;]

Będzie wyżerka ;}}}}}}}}}}}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi