Skocz do zawartości
Angelo

I Wystawa chomików w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem co to jest faunabox ; ) Chodziło czy musi on być, a 'jak to wygląda' miałam na myśli, jak wyglądają targi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mają wyglądać? :O. Przychodzą ludziki, kładą słit chomiczki na stole albo na czymś xd Jury (admini) robią konkurs na najsympatyczniejszego chomika, biorą chomiki i oceniają, ogłaszają wyniki i chomiki sobie siedzą i ludzie się zachwycają xd. "To mysz czy chomik?" "To świnka czy chomik?" "To koń czy chomik?" itp itd xd

Mam talent do tłumaczenia, wieem xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chcesz żebym się załamała? -.-"

Stronę wcześniej o tym pisano. Luudzie czytajcie, czytajcie i jeszcze raz- czytajcie :///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Z tego co wiem, można do konkursów wystawiać wszystkie chomiki. Jedynie w wystawach mogą uczestniczyć chomiczki Rasowe. Było to już pisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy ta wystawa jest tylko dla chomików z rodowodem itp.?

Tak :oczko:

z tego co wiem, to właściciel powinien być członkiem PFHC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem co to jest faunabox ; ) Chodziło czy musi on być, a 'jak to wygląda' miałam na myśli, jak wyglądają targi.

Tłum, kupa luda, hałas niesamowity, każdy zwiedzający chce pomacać każdego chomika, a chomik chce mieć święty spokój, ciszę i się wyspać.

Tak było we Wrocławiu rok temu, prawdę mówiąc, żal mi tych malców. Moich brzdąców w takie ekstremalne warunki, gdzie łatwo o nieuwagę i o "zgubienie" chomika wśród setek drepczących nóg, na pewno nie zabiorę, no chyba, że do pokazania forumowiczom. I nie dam ich nikomu obcemu, takiemu z ulicy, obmacywać. Może mam hopla na punkcie higieny, ale skąd mam wiedzieć, czy taki ktoś ma czyste ręce i nie upaprze mi zwierzaka? I, że gdy chomik się zdenerwuje i ugryzie w palec, to ten ktoś go nie upuści?

Co innego psie wystawy, na których bywałam wielokrotnie, ale i tam zdarzyło się nieraz, że na psie łapki (całkiem spore) i tak ktoś nadepnął. No i co innego, gdyby chomicza wystawa/pokaz była urządzona w zamkniętym gronie i nie w takim tłumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, nie było aż "tylu" chętnych do pomacania chomika. :)

Hałas to swoją drogą, aczkolwiek większość chomiczków po prostu przespała całość.

Trochę mało miejsca było na to wszystko moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jak uda się zarejestrować związek i udałoby się zorganizować wystawę to pewno i udałoby się załatwić więcej miejsca. A i fajnie byłoby zrobić wybieg, gdzie bardziej dzienne maluchy mogłyby się wybiegać i pokazać.

Bo ja chcę z całym zwierzyńcem przyjechać rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kas, chomisia Pabla bodajże, ta z ADHD? Nie pamiętasz, ile osób chciało ją pomacać? Ja ją miałam na rękach, przede mną inni, po mnie kolejni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie cieszyłabym sie

ze chomik wygral jak sie tak stresowal ;/

Chomiki podczas tego typu imprez śpią.

A temat to na pewno wystawa? Myślałam, że w Łodzi był pokaz chomików. Związek chyba wtedy nie mógł organizować wystaw. :mysli:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy związku nie było, tzn. nawet chomików rasowych, które przyjechały do Polski w listopadzie. Z Łodzią i tą całą wystawą pewnie chodziło o konkurs typu ten, który jest co roku we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi