Skocz do zawartości
Allo

VII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Zoomarket 2008

Rekomendowane odpowiedzi

12-14 września 2008, w godzinach 10:00-17:00 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się VII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Zoomarket 2008. Chętnie bym na nie pojechała, i tu pojawia się moje pytanie: kto z was był już na takich targach i może mi o nich coś powiedzieć? Jak to mniej więcej wygląda, ile kosztuje wstęp, czy warto? I wreszcie kto z was idzie? :) Oficjalna strona targów: http://www.zoomarket.ztw.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nigdy nie byłam, w tym roku wybieram się na ZooBatanicę do Wrocławia. Jednakże w zeszłym roku podczas targów był właśnie tam zlot, więc Ci co byli pewnie Ci to opiszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda super. Ile to może kosztować? I kto z was będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja na pewno nie będę, po pierwsze mam dosyć daleko do Warszwy a po drugie w tym samym czasie targi sa we Wrocławiu, gdzie jest konkurs dla chomikarzy, a w dodatku mam bardzo blisko do Wrocławia, więc tam się wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda :( Widzę że w tym roku Warszawa przegrywa z Wrocławiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę się starał znaleźć czas i wybrać się na targi ale nie wiem, czy znajdę czas, bo jak na razie to mam zaplanowane wszystkie weekendy września.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi