Skocz do zawartości
Angelo

ZOO-BOTANICA 2008 - osoby.

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam, bo do targów blisko. I przypominam, ze zgłoszać można się do 5 września :)

Ja akurat wczoraj dzwoniłam do pani Celuch, bardzo miła, wszystko mi wytłumaczyła i wysłałam wczoraj do niej maila, w którym trzeba było podać swoje imię i nazwisko oraz (jeżeli ktoś jest niepełnoletni) imię opiekuna, imię chomika/ów, trochę o nich napisać i jeżeli ktoś o ma ich zdjęcia to też przesłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakiś absurd! Dlaczego zoo-botanica i zoomarket są w tym samym czasie?

Nam też średnio się to podoba- klienci muszą wybierać (na szczęście większość będzie we Wrocławiu:) :hura: , a zwiedzający mają ciężki orzech do zgryzienia- co wybrać- to co bliżej, czy to, co lepsze...

Szkoda, ale mam nadziejęm, że w przyszłości się to zmieni:)

Co do konkursu- jeśli sa jeszcze jakieś pytania, to zapraszam:) jestem do Waszej dyspozycji:)

Do zobaczenia na targach:) :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będą jakieś numery konkursowe. I czy na klatce ma być imię chomika, czy organizatora też?

Aha i czy będzie jakieś spot6kanie vortalu na targach we Wrocławiu czy wszyscy osobno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto pozostałe informacje !

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

12 września ? 14 września w godzinach 10:00-18:00

Ceny biletów:

bilet normalny ? 12 zł

bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży szkolnej i studentów) ? 8 zł

bilet grupowy (tylko w piątek i tylko dla szkół, min.12 osób) ? 6 zł

Dla zainteresowanych, załączam również program targów !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieć. A tak konkurs o której mniej-więcej będzie? Gdzieś mi sie obiło o uszy, ze o 13:00, pani Celuch mówiła , ze tak koło południa, ale tak wolałabym konkretniej wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"12:30 ? 13:30 ? Konkurs na najsympatyczniejszego Chomika ? zgłoszenia i rozstrzygnięcie (obok sceny)"

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem tekstu program targów, który jest załączony 2 posty wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, ja jakoś rozkojarzona jestem, bo jakoś nie zauważyłam tego xD

Dzięki za info xD

Ejj, a właśnie. Targi już za 2 dni, a tutaj nikt nie gada, ze chce sie spotkać albo coś xD Chętni niech piszą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, ja jadę na dwa dni :hura:

Kto mnie oprowadzi po Wrocku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa Wrocławia a co, samo przedstawienie dzieje się w jednej z fajnych rzeczy we Wrocku. Park obok Hali jest super ;)

No a tak to Wrocław tętni życiem w: Galerii Dominikańskiej (blisko rynku), Starym Rynku, Na Grunwaldzie. (Bardzo prosto trafić po nazw przystanków Komunikacji miejskiej). A no i oczywiście Ostrów Tumski - Duma Wrocławia. I tak pewnie gówno zrozumiałeś gdzie co jest. Ale na http://www.wroclaw.pl jest wszystko napisane jak się dostać. A no i tam też masz rozkład komunikacji miejskiej, jakbyś chciał się dostać z Dworca do Hali Stulecia to sobie tam musisz zaplanować.

No ja chyba też będę tylko jutro. A co ze spotkaniem vortalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, właśnie tak pytam, bo jak an razie głucha cisza, a już jutro (a właściwie już dzisiaj :P) są targi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie już poradziłem w połowie. Kupiłem dzisiaj mapę Wrocka, i zaznaczę sobie trasę od Dworca do Domu turystycznego i do Hali ludowej.

Jutro zamierzam być na targach i troszkę zwiedzić Wrocław po wieczór.

A niedzielę, zamierzam przeznaczyć na same zwiedzanie.

Szkoda, że nikogo nie mam we Wrocku, razem jest lepiej chodzić ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już też mam zaznaczone i linie tramwajowe ;-)

...A co ze spotkaniem vortalu?

No spotkamy się na konkursie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jak tam wrażenia? Mi się podobało. Dyźka ma IV miejsce.

Chciałbym aby w przyszłym roku przynieść dużą klatkę i zrobić wystawę. Tak aby ktoś mógł pooglądać (jak na dzisiejszych ze szczurami itp.) przez jakieś 4-6 godzin. W tym roku chomików wcale nie było, bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by tak było :) Tylko wiesz, tam jak były te szczurki, to były z hodowli itp., u nas niestety w Polsce nie ma jako takich hodowli chomików.

A mało osób było, ale i tak fajnie było. Ja najbardziej nie mogłam z tej dziewczynki, co miała tego "śpiącego chomika" xD Gdyby mnie tak ktoś ściskał też bym udawała martwą xD

A cos mi tam świtało, że znam tego gościa, który później okazał się Majkiem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po plakietce poznałem Majkiego:D A tam ta dziewczyna rzeczywiście mocno ściskała... Fajnie było. Dużo rzeczy podostawaliśmy...

A kto jedzie na następny rok? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chcę jechać xD

A jakoś nie patrzyłam na plakietkę Majka. Potem dopiero xD Hehe, ale po plakietce poznałam pana Śliwkę.

A nagrody full wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, to w sumie ile was było z e-c? Chomusia, Pablo, Majk i Pan Śliwa? :P Tylko? rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się tak wydaje. Tak w ogóle w konkursie było 6 osób, w tym 2 nie przyszły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To malutko, hehe, mogłam jechać. rotfl I co dobrze się dogadujecie w realu? :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi