Skocz do zawartości
Angelo

ZOO-BOTANICA 2008 - osoby.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie, vortal jest partnerem medialnym targów oraz organizatorem jednego z konkursów na targach.

Nie wiem, czy ktoś będzie na tych targach z spoza Wrocławia, ale wolę zapytać. Mianowicie, ja będę na 100%, dokładnie nie wiem - czy 1 czy 2 dni, ale będę. Będę jechać z Łodzi, na 90% PKS-em, więc - jeżeli będą chętni z poza tego miasta, lub z Wrocławia możemy się umówić.

Ja z kaskas mamy darmowe wejściówki, jako partner medialny, co do Was - to dokładnie jeszcze nie wiem, ile kosztuje bilet wstępu, ale z pewnością coś koło 8-10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem spoza Wrocławia (od granicy Rawiczy do granicy Wrocławia jest 58km). Jadę tam na te targi, ale z rodzicami ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę jechać z Krakowa - pewnie pociągiem, lub autokarem, nie wiem jeszcze - ale jeśli ktoś chciałby się wybrać ze mną, to serdecznie zapraszam na gg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, tylko przypomnę, ze jeżeli ktoś chce wziąć udział w tym konkursie z chomikiem musi być z osoba dorosłą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, tylko przypomnę, ze jeżeli ktoś chce wziąć udział w tym konkursie z chomikiem musi być z osoba dorosłą.

no, dlatego właśnie będę musiał pójść z mamą albo tatą. Tak więc sam na pewno już nie będę. Ale jakby jakieś spotkanie było to bym tam tatę gdzieś odesłał.

A znacie może jakieś szczegóły, co będzie brane pod uwagę w ocenie? Kto będzie w jurry{nie wiem jak sie pisze}?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się kilka miesięcy temu pytałam o to kaśkasię, to ta powiedziała, że jeszcze nie zna szczegółów co do oceniania, a w Jury pewnie będzie przedstawiciel vortalu i pewnie jakieś tam inne osoby z organizatorów (może pan Śliwka? :D).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że możemy się umówić - najlepiej od razu przy stoisku konkursowym. Jeszcze mamy trochę czasu na opracowanie szczegółów.

Natomiast jak to będzie z jurami, to sama nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a nie wiesz może dokładnie o której godzinie zacznie się ten konkurs? Bo sądzę, że targi pewnie będą w godzinach od 10:00-18:00, tak jak w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na jaki adres e-mail zgłasza się chomiki? I czy na plakietce na przenośnej klatce ma być imię i nazwisko osoby dorosłej czy moje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomika zgłosić powinna osoba dorosła, najlepiej Pani Martynie Celuch, której dane są umieszczone na plakacie.

--> [email protected]

--> 713590905

Również na transporterku powinny być umieszczone dane osoby dorosłej (oprócz naturalnie, danych chomika :P).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, na stronie targów było jedynie, że jeżeli ktoś jest niepełnoletni to ma być pod opieką dorosłego, jednak nic nie było, że na transporterze też mają być jego dane. Mi to robi mały problem, bo an targi chcę zabrać 3 chomiki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, na stronie targów było jedynie, że jeżeli ktoś jest niepełnoletni to ma być pod opieką dorosłego, jednak nic nie było, że na transporterze też mają być jego dane. Mi to robi mały problem, bo an targi chcę zabrać 3 chomiki :P

Może niech każdy z rodziny reprezentuje innego?

np. mama - kogos tam

tata - kogos tam

a ty - kogos tam.

Tylko wiesz, miejsca sa trzy;p jeżeli wszytskie twoje chomiki zajmą miejsca 1-3? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom wiem, właśnie taki mamy zamiar - każdy po jednym, tyle, ze jak kaskas napisała, że na transporterze ma być osoba dorosła to jest problem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Transporter - wystarczy, żeby był tak opisany, żeby się nie pomieszały i każdy wiedział jak jego własny wygląda. Oczywiście ze względów czysto prawnych byłoby najlepiej, gdyby podpisany był każdy danymi osoby dorosłej (ale tu się kłania ustawa o ochronie danych osobowych, więc sama nie wiem do końca jak to będzie). Proponuję oznaczyć transporterek sobie znanym opisem, a w trakcie zgłoszenia prawdopodobnie będą rozdane jakieś ankiety, czy "numery konkursowe" i na tej podstawie będzie wszystko zorganizowane. Trzeba chyba jednak zapytać Pani Celuch, jak to ma być rozwiązane od strony technicznej, bo inaczej to sobie możemy tylko pogdybać.

:) Jak będę coś wiedzieć konkretnego to się z Wami podzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w gwoli ścisłości, zamieszczam cytat ze strony organizatora:

[...]

Chomik zgłoszony do konkursu powinien znajdować się w przenośnej klatce (faunaboks) zapewniającej mu odpowiednie warunki w czasie trwania konkursu (zgłoszenie, ocena, ogłoszenie wyników).

Na faunaboksie powinno znajdować się imię chomika oraz imię i nazwisko jego właściciela w celu ułatwienia pracy komisji konkursowej. .

[...]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakiś absurd! Dlaczego zoo-botanica i zoomarket są w tym samym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto pozostałe dane:

Konkurs - Najsympatyczniejszy chomik Targów ZOO-BOTANICA 2008 !

Dzień: 13 września 2008

Godzina: 13:00

Jury: Administracja vortalu, sponsor (Herbal Pets) oraz przedstawiciel z biura organizatora.

Przypominam:

:gazeta: Zgłoszenie chomika do konkursu należy składać drogą mailową lub telefoniczną do dnia 5 września 2008 !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, pamiętam o zgłoszeniu, akurat tak termin mija w moje urodziny :D Bym musiała zgłosić, tylko się jeszcze zastanawiam, ile chomików wziąć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi