Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs z okazji urodzin! - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałam się, że będę na trzecim miejscu! :hura: Bardzo się cieszę, bo jeszcze nic nie wygralam na tym forum. Gratulacje dla Limonki i Asiorka rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za gratulacje. :oczko: Również gratuluję Tobie, Moniu oraz Limonce - udało się nam, dziewczyny! :hura:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak swoją drogą to można było opowiedzieć tylko na jedno pytanie ankiety lub nie wypełniać jej całej, prócz danych osobowych, by wziąć udział w losowaniu i móc wygrać?

bo sądziłam że w losowaniu biorą osoby, które uzyskały max punktów...

"Osoby, które odpowiedzą prawidłowo na zadane pytania, wezmą udział w losowaniu nagród." - albo po prostu można było odpowiedzieć prawidłowo na dwa pytania ?:>

Angelo wytłumacz bo trochę nie rozumiem wyników, ilości punktów zwycięzców a założenia, kto miał brać udział w losowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę xD Chociaż im mniejsze mam nadzieje tym większe mam szanse na wygraną xD Achh..... Gratuluję innym! Pusia będzie miała wypas klatkę z wypas wszystkim xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spośród osób, które miały maksymalną ilość punktów wylosowano jedną - ona zajęła pierwsze miejsce. Osoby, które popełniły jeden błąd wzięły udział w losowaniu nagród za zajęcie drugiego miejsca. Spośród osób, które popełniły dwa błędy wylosowano tę, która zajęła trzecie miejsce ;]

Angelo, pozwoliłam sobie Cię wyręczyć :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak swoją drogą to można było opowiedzieć tylko na jedno pytanie ankiety lub nie wypełniać jej całej, prócz danych osobowych, by wziąć udział w losowaniu i móc wygrać?

[...]

Gdybyś nie wypełniła wcale, to by ta ankieta nie brała udziału. Gdyby np. próg to był 15 pkt.

Więc tak:

15 pkt -> I miejsce (losowanie)

12 pkt -> II miejsce (losowanie)

10 pkt -> III miejsce (losowanie)

Przepraszam, ale właśnie źle sprecyzowałem pytanie. Ale szczerz mówiąc, im mniej osób bierze udział, tym większe prawdopodobieństwo, że się wygra.

Łatwiej się wygra z 5 osób, niż z 15. Tak mi się wydaje.

Spośród osób, które miały maksymalną ilość punktów wylosowano jedną - ona zajęła pierwsze miejsce. Osoby, które popełniły jeden błąd wzięły udział w losowaniu nagród za zajęcie drugiego miejsca. Spośród osób, które popełniły dwa błędy wylosowano tę, która zajęła trzecie miejsce ;]

Angelo, pozwoliłam sobie Cię wyręczyć :oczko:

Dziękuję bardzo. Właśnie o to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Limonka jak ja trzymam kciuki to zawsze się wygrywa. :P

Ale jestem zawiedziona trochę, już nigdy nie wezmę udziału w konkursie, żeby nie robić sobie nadziei. :kwasny: Poza tym 2 miejsce i 3 miejsce to powinny być osoby z maksem punktów skoro ich tyle było. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eh..trzeba było zrobić więcej błędów bo byłą większa szansa na wygrane :P

jak dla mnie taki system jest trochę bez sensu, bo kto się postarał to miał mniejsze szanse... i raczej się trochę z Marel zgadzam, że skoro tyle maksów było to może z maksów tylko trzeba było losować... no i po co wtedy ta ankieta? można było podzielić zgłoszenia wg. nazwisk na 3 części równe i byłoby trochę lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwycięzcom oczywiście gratuluję. Gdybym wiedział, że losowanie będzie się w taki sposób odbywać to specjalnie popełniłbym 2 błędy, żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną rotfl A w wypełnionej ankiecie chyba jest błąd w pytaniu drugim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dianek ma rację. To dla mnie bez sensu, 17 osób z maksem, a zamiast z nich losować, losowało się z tych co popełnili, jeden, dwa błędy, gdzie tu logika? :dobani:

M__M no ja też. rotfl

biorę sobie jutro z 20 zł i ruszę na sklep zoologiczny. To 1miejsce, ten namiocik to i tak chomik pogryzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, trochę dziwne losowanie. Tu nie chodzi o mnie, ale o inne osoby z maxem punktów. Bo to wynika z tego, ze lepiej było zrobić błędy - większe szanse na 2 czy 3 miejsce. Zwycięzcy powinni być z maxymalna ilością punktów. No ale cóż, to tylko moje skromne zdanie...

Oczywiście co do I miejsca nie ma żadnych wątpliwości:

GRATULACJE Limonko rotfl :ok: :hey: Chrupcia będzie miała prawdziwa ucztę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 20 czerwca nastąpiło ponowne losowanie, w wyniku błędu przy poprzednim. Losowanie dotyczyło II i III miejsca. Serdecznie przepraszamy !! Prosimy pobrać jeszcze raz punktację z ankiet.

Więcej informacji uzyskacie na stronie: http://www.konkursy.e-chomik.eu/index.php?p=b_dayIII

Serdecznie przepraszamy !

Temat zostaje zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...