Skocz do zawartości
Angelo

3 lata vortalu E-chomik.eu - konkurs z okazji urodzin!

Rekomendowane odpowiedzi

:P

Pusia jest tylko PUSZYSTA i wygląda na bardzo zdrowego i dobrze wyhodowanego chomiczka. Je tyle ile powinna. Z tego się cieszę ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"1.a

2.b

3.a

4. królik

5. 3

6. nie

7. 79 coś tam

8.roborki

9. trzecie

10. 16

Chyba tak, ale nie jestem pewna. "

wydaje mi się, że odpowiadałam identycznie! ^^ Ale pewna nie jestem bo pisze z laptopa, a ankietkę mam usupełnioną na zwyklym kompie ;p Aaaa wyczekuję wyników z niecierpliwością xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra1985gdansk

A dlaczego akurat 1085 dni? Ja sie jakimś cudem rypnęłam i zaznaczyłam b. Za każdym razem mi inna liczba wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zaznaczyłam aaaaabbcab ... :mysli:

Bo na 2. pytanie można było różnie odpowiedzieć... Przecież nikt chyba nie liczył tych postów przed konkursem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie można było różnie - jest na forum licznik postów, wystarczyło je podzielić przez ilość dni (odkąd istnieje forum) i wychodziło pięknie ile średnio dziennie piszemy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłam ankietę i już jestem pewna, że mam wszystkie odpowiedzi tak, jak u Marel :). Teraz pozostaje tylko czekać na wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto powiedział, że ja mam dobrze wszystko? rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eno..to ja też wysłałam błędną ankietę... będzie ona zaliczona? i jak z felernymi odpowiedziami na drugie pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawdziwy wynik był dość bliski tylko jednej odpowiedzi - więc można było jakoś wykoncypować którą prawdopodobnie jest tą, o którą chodziło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sandra1985gdansk, przecież na drugiej ankiecie była poprawna odpowiedź na pytanie o ilość dni istnienia e-chomika. Na pierwszej uznana została błędna odpowiedź zbliżona do poprawnej, więc chyba nie ma problemu ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdemu zdarzają się błędy, a szybko został on naprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo szybko, ja wiedziałam, ze się troszkę machnęli z liczbami. rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest - nieco młodszy, aczkolwiek niewiele... ja jestem '87, mój mąż '86 - może i trochę odstajemy wiekowo, ale potrafimy się dogadać z młodzianami... poza tym Śliwa jest znacznie starszy od nas wszystkich ;)

a skoro Ci się ten vortal nie podoba i dziwnie się tu czujesz, to nikt Cię tu na siłę nie trzyma

a jeśli konkursy organizowane przez adminów uważasz za badziewne to nie musisz brać w nim udziału

szczególnie że każdy z nas wie co było z poprzednim konkursem i jakie było założenie tego konkursu - konkurs dla prawdziwych forumowiczów (stąd ograniczenia daty założenia konta), dla ludzi, którzy tworzą to forum, a jeśli ktoś tylko "bywa" i nie wie o co chodzi... (ograniczenie bomba! chociaż ludzie z mafii konkursowej marudzą bo nie mieli kont starych :P ale za to chomikomaniacy mają szansę na wygraną :))

widzisz, że to środowisko tworzą ludzie bardzo młodzi i serio - jeśli coś Ci nie pasuje - nie potrafisz się odnaleźć wśród tego "chaosu" to nie musisz go zatruwać ciągłą krytyką, skoro i tak "dziwnie się tutaj czujesz"

konkursy są dla forumowiczów - z tego co zauważyłam liczy się dobra zabawa i nawet gdy coś pójdzie nie tak (ostatnio to my zawaliliśmy - jedna osoba tylko napisała coś sensownego) to nagrody są rozdane i wszyscy się cieszą!

wracając do tematów konkursów jednak - kochani admini! idą wakacje - zróbcie konkurs na wakacyjne zdjęcie chomika! :) tylko bez głosowania internautów, niech wybiera Jury - może jakieś fotki plenerowe, w przyrodzie, bez używania obróbki graficznej... żebyśmy się mogli wykazać talentami, fantazją (Marel, czy to ty masz nowy aparat?:>) ludzie zabierają swoje chomiki w dziwne miejsca - na wieś, nad morze, do lasu... mogłyby powstać całkiem ciekawe plenerowe prace (o ile nam zwierzaki nie pouciekają :P) - tak mnie naszło olśnienie - mózg mi się przemęczył - jutro egzamin na uczelni... eh...

PS. sorki za ostrzejsze słowa - nerwy mi puściły, powstrzymać się nie mogłam...

[cytaty są odnośnikiem do postu sandry przed jej edycją]

MAREL, CZY TY MASZ coś DO KOBIT PO DWUDZIESTCE?? :> ;) ja od półtorej miesiąca się ze swoim 21 pogodzić nie mogę.. dobrze że chociaż "moje ciacho" starsze o ponad rok to mogę mu przywykać wiek i mi lepiej :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powinieneś już dawno spać.

-> do kogo mówisz w osobie męskiej? bo ja tu żadnego mężczyzny nie widzę chwilowo..

Marek dobrze gadasz... ale nie czytaj już bzdur dzisiaj - wystarczy ci nerwów - zostaw sobie stresu na lepszy dzień... ;) [3m siem tam...]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa z tym pierwszym pytanie zostanie rozwiązana tak, by nikt nie czuł się pokrzywdzony. Dodam, iż ogłoszenie wyników dziś lub jutro, tak więc - trochę cierpliwości.

P.S.

jest - nieco młodszy, aczkolwiek niewiele... ja jestem '87, mój mąż '86

Jak się nie mylę, ślub był w tamtym roku ? Oboje jesteście takimi "zapalonymi" hodowcami chomików, czy tylko Ty :oczko: ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, adieu. Żegnaj i nie wracaj pretensjonalna, nietolerancyjna babciu. Na przyszłość radze zapisać się na forum pt. "www.zrzęda.forum.pl". Czasami sadzę, że my, te dzieciaki, jesteśmy mądrzejsze od tych dorosłych, no doprawdy. Dobra wyprawiamy imprezę, w końcu maruda odeszła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angelo ślub był w tym roku :D 26.04.2008 :) więc króciutki mamy staż :D

a chomikowym zapaleńcem był z początku tylko mój mąż... i to on się na chomika uparł...a później mi się jakoś udzieliło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My tu już zdychamy (przynajmniej ja xD) z niecierpliwości!!!!!!!!!!

Nic nie wygrałam.

To wiem.

Ale wyniki chcę znać xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...