Skocz do zawartości

3 lata vortalu E-chomik.eu - konkurs z okazji urodzin!

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

konkurs fajny (dosyć prosty, chociaż wymaga pół godziny czasu i kalkulatora rotfl ), a nagrody znakomite. Jednak regulamin zawiera dwa błędy. Po pierwsze punkt 9 jest żywcem skopiowany z poprzedniego konkursu, a przez to wygląda śmiesznie, bo jest niepotrzebny. A po drugie regulamin jest niespójny z tekstem informacyjnym, bo nie ma w nim nic o tym, że trzeba się zarejestrować do końca maja.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze punkt 9 jest żywcem skopiowany z poprzedniego konkursu, a przez to wygląda śmiesznie, bo jest niepotrzebny. A po drugie regulamin jest niespójny z tekstem informacyjnym, bo nie ma w nim nic o tym, że trzeba się zarejestrować do końca maja.

Dziękuje Ci. Przy tak dużej pracy, jaką musiałem włożyć w przygotowanie tego wszystkiego, musiało mi coś umknąć. Ale mam pomocników ;] .

Dzięki jeszcze raz i błędy poprawione.

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, a jak ok 45 osób odpowie poprawnie na wszystkie pytania?:P

To jest losowanie. Nawet jak odpowie 100 osób. Zbierane są prawidłowe ankiety i z nich jest losowanie I, II i III miejsca.

Mi też te dni nie wychodzą, bo nie ma prawidłowej odpowiedzi.

Już jest do pobrania prawidłowa ankieta. W takim nawale pracy, zdarzają się pomyłki. Dostaliśmy już kilkanaście ankiet i wszystkie z prawidłowymi odpowiedziami ;-)
Odnośnik do odpowiedzi

Mi się z dniami nie zgadza. Sama liczyłam, posługiwałam się różnymi przyrządami xD I zawsze mi wychodziło tyle samo, ale tego w odpowiedziach nie ma...

Już jest ok (pisałem kilka postów wyżej). Pobierz jeszcze raz ankietę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra1985gdansk

Mi się z dniami nie zgadza. Sama liczyłam, posługiwałam się różnymi przyrządami xD I zawsze mi wychodziło tyle samo, ale tego w odpowiedziach nie ma...

Już jest ok (pisałem kilka postów wyżej). Pobierz jeszcze raz ankietę.

A ja wysłałam wcześniej i teraz co z moją ankietą?? :) Starałam się wszystko wyliczyć i zaznaczyłam odpowiedź zbliżoną do wyniku, który otrzymałam. A teraz się okazuje, że w ankiecie był błąd :/

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...