Skocz do zawartości
*SwEeT_aNiOłEk*

Czy każdy robek jest taki?

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chomik roborowsiego jest bardzo nerwowy nie umie wysiedziec 5 min kiedy chcę go pogłaskac i gryzie mnie kiedy chcę mu dać jedzenie albo gdy wkładam ręke do akwarium w którym się znajduje :(

Pozatym kiedy wypuszczam go zeby pobiegał troszkę po pokoju to zaraz po kilku minutach robi kilkadziesiąt bobków. Nie wiem czy to dla tego,że ma z 4 miesiące czy dlatego,ze się boi, albo one poprostu takie są .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chomiki roborowskiego robią bobki gdy się boją.Tak samo jak syryjki sikają.Te chomcie są dosyć trudne do oswojenia, i bardzo ruchliwe :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biśka

Ej, ej, ej, bez przekleństw!

Nie są **********, ale może rzeczywiście, jeszcze się nie zapoznał dokładnie z Tobą, i sie boi...

Nie od razu chomik musi być grzeczny i w ogóle w porzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie przeklinam Biśka! Ty chyba jeszcze nie wiesz jak ja przeklinam ;)

Nie wiem może i się nie zapoznał :( Ale ja jestem z natury niecierpliwa w tak zwanej gorącej wodzie kąpana i bym chciała ,żeby chomik odrazu wchodził mi na ręke lizał mnie ( MNIE MOJ DZUNGAREK ZAWSZE KIEDY GO SKONCZYŁAM JUŻ GŁASKAĆ LIZAŁ MNIE!!!!) a ten.. niewdzięcznik gryzie mnie! (Tylko ciekawe kto mu jeść daje i mu wode zmienia i ple ple pel :[ foch) Ale on ma niezłe ząbki.. boli jak nie wiem :/

To ja się powinnam jego bardziej bać niż on mnie!!

Bo ja go nie gryze... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem, to moze i jestes w goracej wodzie kapana, ale chyba przez ta kapiel zmylo gdzies Twoja kulture. bo jednak slowo ktorego uzylas jest potocznie uwazane za przeklenstwo :/, niestety ale taka prawda. a jeżeli w dwa dni zdarzylas napisac juz ponad 100 postow, to chyba zauwazylas, ze jest to kulturalne forum bez spamowania i chamskich odzywek. wiec na przyszlosc radze przemyslec cos kilka razy zanim to napiszesz, bo niektorzy moga poczuc sie zniesmaczeni i urazeni :/.

a zeby nie bylo OT to moj poprzedni chomik, tez gryzl wszystko i wszystkich dookola i nie uwazalem, ze jest p......, tylko ze jest to zwykly zwierzak ktory broni sie przed czyms co uwaza za niebezpieczenstwo, a to jest jak najbardziej normalne zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POPIERAM ^^

Mój chomik też mnie często gryzie, ale nie uważam, że przez to jest po*** :p

I myślę że ten temat jest do zamknięcia, bo autor dostał odpowiedż na swoje pytanie:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hejka...ja ostatnio nauczyłem się nie wierzyć wszystkiemu co pisza w necie. chomik jest jak człowiek...każdy to niespotykany egzemplarz...moje chomcie - tez mam roborki- wcale nie sa ruchliwe...zdenek jest najstarszy z nich i sam sie ładuje na ręce a przy tym lubi jak sie go głaska i gilga po brzuchu...są bardzo sypatyczne i nie boja się ludzi...i nie prawda ze trzeba od razu kupić pewna ilośc....ja dokupywałem z czasem i nic sobie na wzajem nie zrobiły... teraz mam juz cztery chomcie...jedyny feler jaki maja to to iz mam 2 parki (na 100%) a one wcale nie maja potomstwa...powiem więcej...One nawet nie ten tego...i nie są w ciązy...ale praka na 100%...moje dzungarki tez nie ten tego...czy ja zawsze musze miec bezpłodne chomcie!!??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe beniol to masz szczęscie ja takiego nie mam

mojego robora nie da się oswoić za nić w swiecie...

Jakby mi wszedł na ręke sam to chyba była

bym w siódmym niebie. Jedenye co moj robi

to gryzie mnie bez powodu... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

Niedawno kupilam dwa sliczniutkie robki i jeden z nich a dokladnie Maniuś sie dziwnie zachowuje bo za wszelka cene chce mnie zjesc ;P To zabawnie brzmi ale ugana sie za moja reka jak im cos poprawiam najpierw lize a potem podgryza. To jest normalne w ogole? Bo troszeczke mnie ciekawia motywy postepowania Mańka....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaden problem :D A odnosnie Manka ma ktos jakies pomysly? :P

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 23:31 ]

No i niewiem co sie stalo ale dzis Manius zszedl ;_; Poprostu usnol i sie nieobudzil.... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie mi!!! Mój chomiczek roborek samiczka gryzie mnie nawet jak daję jej jedzenie. Mam ją już 3 miesiące a ona cały czas gryzie co mam zrobić żeby dała się normalnie pogłaskać?? Ona chyba się mnie boi. :{}: :down:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 23:11 ]

kto odpisze???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie... mam pewien problem... :-( Mam chomika roborowskiego od niecałego miesiąca, na początku było w miare ok, zaczął mi wchodzić nawet na ręke ale i tak był strasznie żywiołowy. Dlatego nazwałam go Dzikusek, ale dziś nagle zaczął mnie gryść, nie wiem dlaczego, może przez te zęby które chomikom cały czas rosną, bo on (a właściwie ona ;-) ) nie chce wapna :-( nawet chciał mi dziś uciec :-( Bardzo prosze pomóżcie ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to daj suchego chlebka a może cie ugryzła bo nie chciała byc brana na ręce

a i nie odkopuj starych tematów !!

poprawka błędu ort... - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówiłam, że roboraski są troszkę dzikie? ;p

Mówiłam. Ja swojego mam już rok i z 5 miesięcy

a i tak od czasu do czasu mnie podgryza. Boję się mu jeść dawać

:o naprawdę...Nie wiem dlaczego taki jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Tibusiek gryzie jak się włozy ręke do transportera, ale on jest u mnie dopiero 3 tygodnie, to mu się nei dziwię :P Ale je już z ręki, ale jeszcze na ręce nie chce wchodzić =P A roborki są takimi dzikuskami =P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robki są ruchliwe ale to też zależy od charakterku bo np.Alex to istny wariat a Meg to spokojna dziewczyna

Więc wynika na to że zalezy od charakteru

poprawka błędu ort x2... - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może od charakteru ale być może też od płci =) Tiburo to tez wariatuniek, choć się boi jak ktoś przechodzi, ale uwielbia ucieczki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo was proszę powiedźcie mi jak ja mam go oswoić bo już całkowicie nie wiem jak. Próbuje i próbuje ale jakoś mi sie nie udaje... ;C Bardzo was prosze pomóżcie ;>

pisze się próbuję a nie bróbuję -.- - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi