Skocz do zawartości
dianek

Chip i Dale - parka wariatów :)

Rekomendowane odpowiedzi

oto one:

Dołączona grafika

Chip jest samczykiem, straszny z niego grubas i leniuch..no chyba że jest głodny albo ma ochotę na Dale to sie zamienia w biegającego, hałasującego potworka ;)

Dale jest samiczką, zwariowaną, wiecznie biegająca i uciekającą Chipowi :)

Poza tym to są straszne bałaganiarze i nie dają się wziąć do reki :P

Mam je 3 dni, ale chomy maja jakieś pół roku - kupiliśmy je od Pana, którego córka przestała sie nimi zupełnie interesować jakiś czas temu... widać że nie było im tam dobrze :( ale u nas będzie na pewno lepiej ! :)

a Chip uwielbia spać w kółku a zwłaszcza w takiej pozycji:

Dołączona grafika

w życiu nie widziałam choma który by tak spał! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pierwsze zdjęcie nie jest Twoich chomików, więc ich sobie nie przywłaszczaj i nie okłamuj nas! To foto wzięte z internetu! Trochę tutaj siedzę to wiem! No dianek tak się nie robi! :paluszek: :kwasny:

Jeśli można - mógłbyś dać foto, gdzie z tyłu będzie kartka z imionami Twoich chomików? Bo co do tego, ze są Twoje jestem nastawiona sceptycznie... :mysli:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, ze foto jest z neta to wiem, ale być może dianek został(a) oszukana tak, kiedy kupowała chomiki na allegro - ktoś dał an aukcji takie zdjęcie i tak powiedział kupującemu ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie. Może kupiła na allegro i tam były takie fotki i ona myślała, że to autentyczne foty, w końcu roborki nie różnią sie od siebie wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o nie jest ich foto? sprzedawca mi powiedział ze to one :( są przecież identyczne... a wy skąd znacie to foto?? podajcie adres na którym je widzieliście

tycio oszukana sie czuje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest przypadkiem ten sam sprzedawca, który powiedział, że to dżungarki? :) A tego zdjęcia jest pełno po blogach, wystarczy poszukać w googlach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie też mi się to pierwsze zdjęcie "za ładne" wydaje żeby było prawdziwe, ale na allegro niestety tak robią i nie ma się co dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w takim razie zmieniłam zdjęcie

e..nie przyszło mi do głowy nawet żeby koleś mógł mnie tak w konia zrobić z tą fotką...

przepraszam wszystkich którzy sie jakoś urażeni poczuli - ale ja na prawdę myślałam że to ich fotka :(

a sprzedawca nie wiedział jakie to chomy, mówił ze chyba mandżurskie :P poza tym nie najlepiej się z nimi obchodzono :( one nie wiedzą nawet co to kolba! wczoraj się Dale dorwała do owocowej - zjadła pół na raz, a Chip się kolby jeszcze boi :(

biedaczki są parką a od pół roku nie mają młodych - Chip się stara ale Dale ewidentnie w takiej klatce i przy tamtejszej dawce stresu (były to chomiki małej dziewczynki - możecie się domyślać co się działo - Chip panicznie boi sie ludzkiej ręki) nie chciała małych

no ale w poniedziałek będą miały nowa klatkę (tak z 5 razy większą od tej co maja teraz - w tej wyląduje mój trzeci chom - Cypisek - jemu się spodobają takie zakamarki :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nooo, to zdjęcie o wiele ładniejsze :) Chomiczki piękne. A pokażesz zdjęcie tej klatki? I zdjęcie tej jakiej chcesz kupić? ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to klatka w której mieszkały przez pół roku dwa Roborki: miały tam włożone jeszcze jedno kółko - tak więc nie było praktycznie gdzie się ruszać O_o

Dołączona grafika

Od jutra w tej klatce będzie mieszkał Cypisek - Dżungar który ewidentnie boi sie otwartych przestrzeni i najchętniej ograniczyłby sie tylko do biegania na trasie domek-kółko przez rolkę od papieru toaletowego :) więc jemu się spodoba :)

natomiast Chip i Dale wylądują w tej klatce:

Dołączona grafika

teraz tam mieszka w jednej połówce Cypisek a w drugiej Rumcajs - ale Rumcajs jutro dostaje nową big klatce i ląduje u moich sióstr (bo gryzł Cypiska)

a do klatki wróci plastikowe pięterko, zrobi się porządek, zmontuje wszystko jak należy i myślę że wiecznie kopiącym w trocinach roborkom bardzo się spodoba :)

jak im ułożę wszystko to wrzucę foty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo, to będą wszyscy zadowoleni ;] ładnie, ładnie. Jak już zrobisz wszystkie przemeblowania to też wrzuć fotkę ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dianek spoko, po prostu nie wiedziałam, ze ktoś Ci kit wcisnął. Sorki :bukiet: Masz kwiata xD

No chomiczki śliczniutkie rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł na przeprowadzki chomików niby dobry. Musisz tylko pamiętać o tym, że Cyprysek był zastraszony i dla tego się nie ruszał zbytnio, a teraz jak będzie oddzielony to może ożyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa klatka. :)

A co do fotek no problem rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsze fotki :)

Dale zjadająca jak zwykle najlepsze ziarenko:

Dołączona grafika

Chip w chałupie:

Dołączona grafika

I oto do czego służy kołowrotek... Czyli drzemiący Chip

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dianek postępy, postępy rotfl Śliczne focisze. Rzeczywiście, roborki maja tak słodkie pyszczki, ze trudno się takim cudeńkom oprzeć =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie słiiiity, 2 fotka jest po prostu boska, ściągam ją sobie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbym miała trzecią rękę to bym porobiła Chipowi fotki u mnie w rękach... ale nie mam więc chyba nie porobię bo mi ucieka jak widzi aparat :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi