Skocz do zawartości
Martyna Celuch

Targi ZOO-BOTANICA 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału lub odwiedzenia VII edycji targów ZOO-BOTANICA, które odbędą się w dniach 12-14 września 2008 we Wrocławiu.

Podobne jak w poprzednich latach targom towarzyszyć będą ciekawe imprezy: pokazy psów, kotów, myszy, fretek, wystawy terrarystyczna i akwarystyczna, prelekcje i seminaria tematyczne.

A może by tak pokusić się o pokaz lub wystawę chomików? Będą szczurki, myszy, fretki i może świnki morskie... Dlaczego miałoby zabraknąć chomików?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłoby być ciekawie i na pewno tak będzie, szkoda, że mnie tam zabraknie. :beczy: Choć to jeszcze kawał czasu to ja mam nadzieję, że Ci co będą zdadzą relacje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy, ja też chyba będę, ale to zależy od rodziców - bo siostra na wakacjach będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja raczej nie, Wrocław daleko. Ale życzę udanej zabawy:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie pojadę, ale na innych targach, które mają być w Wawie to będę raczej :ok:

Życzę udanej zabawy! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tez raczej nie bedzie :beczy: ale prosze mnie informowac o takich dnia jeśli odbywaja sie kolo Wa-wy.Na pewno przyjde :hura:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś słyszałam, ze targi ZOO MARKET w Warszawie odbędą się w pierwszy weekend września (5-7 września)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja gdzieś czytałem, że w drugi weekend września (12 - 14)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, no to w końcu nie wiem. Ale pewnie za jakiś czas oficjalnie będzie ogłoszone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 100% będę - rodzice się zgodzili. kto jeszcze z e-chomikowców się pojawi?

Aaa i czy w tym roku też będą płatne bilety wstępu i ile będą kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wie czy ja się nie wybiorę. Może coś ciekawego zobaczyłabym. Pod Halą Ludową byłam raz, może nawet we Wrocławiu nie zginę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Chomusia:)

Zoo-Botanica to impreza biletowana. Koszt wstępu w ubiegłym roku to 12 zł, natomiast w tym roku cena jeszcze nie została ustalona. Z pewnością będzie podobna do zeszłorocznej:)

Przy okazji chciałabym zapytać, czy ktoś z Forumowiczów działa w organizacjach zrzeszających hodowców chomików? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu ze mną. Mamy kilka pomysłów na udział chomikomaniaków w naszej imprezie...:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, czy wejściówki trzeba będzie załatwiać sobie wcześniej, czy bezpośrednio przed wejściem też można je nabyć?

Natomiast jeśli idzie o hodowców - my tutaj chyba wszyscy jesteśmy tylko amatorami, a sama nie pogardziłabym kontaktem z polskimi hodowcami, takimi z prawdziwego zdarzenia - jeśli tacy istnieją. Więc również prosiłabym o konktakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bilety będą dostępne przez cały okres trwania targów w kasach przy wejściu do Hali, nie ma więc potrzeby nabywania ich wcześniej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, to dobrze, że już wiem co i ajk z biletami, bo czytałam, ze w zeszłym roku były i chciałam zapytać :)

Co do hodowców to chyba takowych w Polsce nie ma, przynajmniej ja nic o nich nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi