Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs kwietniowy [01.04.2008]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Dnia dzisiejszego, startuje jednodniowy konkurs. Zasada jest prosta... Każdy kto sie zaloguje dzisiaj na forum, weźmie udział w losowaniu paczki ufundowanej przez firmę Herbal Pets, z produktami dla chomików.

By wziąć udział, należy zalogować sie na naszym forum dyskusyjnym. Napisać minimum jeden post, o przyzwoitej treści. Konkurs trwa przez cały dzień. Wyniki ogłoszone zostaną 2 kwietnia na stronie konkursowej.

UWAGA! Mimo, iż dzisiaj Prima aprilis, nagroda nie jest żartem ;)

Więcej informacji na temat organizowanego konkursu, znajdziecie pod adresem: http://konkursy.e-chomik.eu/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe a ja już przed zalogowaniem myślałem że to ściema ;)

Hehe no bo za napisanie posta nagroda... Hihi śmieszny konkurs;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie jestem do końca przekonany, czy to nie żart czy prawda, ale jak widać biorę udział w konkursie... Na pewno smakołyki Herbal Pets przydadzą się moim chomisiom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm sensowny, o przyzwoitej treści post, oznacza post napisany na temat chomików. Nie tu w temacie!

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, no ja dopiero po przeglądnięciu Chomiczego świata tutaj zauważyłam, ze konkurs. Fajnie, ale szansa malutka an nagrodę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie wydaje, że z konkursem wkręcają xD a jeśli nie to jestem skłonna oddać nagrode xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie czekam na moją paczunię HP xD

Ale nie, raczej nie wkręcają. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie chyba roftl Przypomnę jeszcze tylko Wam, że odebrano nam Euro2012, więc niby dlaczego administracja miałaby żartowac w tym smutnym niestety dla Polski i Polaków dniu?? roftl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak, już widzę, jak nad odebrali - przynajmniej ja nic o tym nie słyszałam. Więc pewnie ty/ktoś sobie żarty zrobił i tak powiedział. Chociaż... Odebranie jest bardzo prawdopodobne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Definicja słowa sensowny jest bardzo nieścisła, więc mam pytanie kto będzie oceniał sensowność postów i według jakich kryteriów będzie to robił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z słownika PWN:

Sensowny:

1. mający sens ? właściwą treść, właściwe znaczenie; logiczny, uzasadniony

2. działający, postępujący rozumnie, logicznie; rozsądny

Myślę, że definicja opisuje dokładnie, jaki post trzeba napisać. Kto będzie oceniał, hm... admini, a któż by inny.

UWAGA!

Konkurs nie jest żartem. Jak jest napisane w regulaminie:http://konkursy.e-chomik.eu/index.php?p=april, wystarczy się zalogować i napisać odpowiedź do któregokolwiek tematu.

W razie wszelkich niejasności, prosimy zajrzeć do regulaminu konkursu:

http://konkursy.e-chomik.eu/index.php?p=april

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi Mike potwierdził na GG, że konkurs jest prawdziwy. Teraz to już raczej wierzę w ten konkurs. To czekamy na wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli powiedział Ci to na gg wczoraj to wcale nie dowodzi prawdziwości konkursu roftl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej jestem pewna xD

Nie no, nie robilibyście sobie takiego ohydnego żartu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi