Skocz do zawartości

Własnoręcznie robione zabawki

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja jestem w trakcie robienia mega hiper super wielkiego placu zabaw dla mimi :D o efektach i zakonczeniu poinformuje, ale musicie byc cierpliwi, bo czasu na to za duzo nie mam...

jak na razie moge powiedziec, ze mam na poczekaniu ok 40 rolek od papieru toalet. :D, 5 butelek od wody mineralnej 1,5l i pare kartonow... ale to nie wszystko :D bedzie jeszcze duzo duzo wiecej :D

EDIT

zapomnialem dodac, ze mam juz materialy na zrobienie kolowrotka :D ale do tego jeszcze chce dokupic kalkulator i zrobic licznik dla chomika :D

Odnośnik do odpowiedzi

jak widać każdy gryzoń ma inne upodobania. Taka koszatcznika, czy myszoskoczek z chęcią przyjmie hamak. A nasze chomiki wolę coś podziemnego, czyli tunele. Powiem szczerze, że wolę im dawać te tekturowe, po papierze toaletowym, niż plastikowe. Dałam moim dziewczynom tunel- sprężynkę, i nie chciały w ni,m chodzić. O wiele bardziej wolą tekturowy do którego lubią wchodzić i go gryść. To jest dla nich świetna zabawa!

Pamiętam też jak zrobiłam huśtawkę dla ś.p. Eniego. z tekturowej rolki i tasiemek. Niestety huśtawka wylądowała w jego ząbkach :D

Odnośnik do odpowiedzi

butelki... hmm... w sumie nie wiem po co mi one, tak mi sie nasunelo ze moga sie przydac :D moze jakis szeroki tunel zrobie... albo nasypie do polowy trocin zeby se tam mimi kopala i miala tez powietrza... zobaczy sie :D jak sie zrobi to sie fotki zapoda of korz ;)

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym chciał zrobić długi tunel z pustych rolek od srajtaśmy ale czy taśma klejąca to dobre rozwiązanie?

troche pozno- ale moze sprouj zmoczyc platki papieru toaletowego i okleic nimi rolki. Wystarczy cienka warstwa (ale lepiej nie pojedyncza)- a jak papier wyschnie- to bedzie sie tryzmac calkiem niezle:)

PS: najlepszy chyba bedzie grubszy szary papier- bo ten bialy jest mniej porowaty i cienszy. :to )

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...