Skocz do zawartości
kaskas

Konkurs Toy Hamster (wyniki)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie takie coś zamawiam xD Rozpocznij produkcje masową xD

Od Padliś ja też cem takie cuś xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doda, ja też zamawiam.

oczywiscie zapłacę.

Ile ??

Jestem z Kraka, a wiec się przyokazji spotkamy

^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda, że ładne prace i świetne pomysły ? I ja gratuluję :)

Widać, każdy ma jakieś zdolności :)

Aaaa.... następnym razem widzimy przynajmniej pół forum, jeśli chodzi o rywalizacje konkursowe :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzwoneczek, oczywiście, jeśli konkurs nie będzie wymagał zdolności manualnych, to bardzo chętnie:)

Ja też zamawiam obie zabawki, ile płacę?:P

Ej, a z Torunia to już nikogo nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoneczek, pół forum? Jesteś tego pewna, że chcesz, żeby w rywalizacji wzięło udział 600 osób? No chyba, że masz na myśli pół aktywnej części forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to czemu nie? M___M, przynajmniej wiadomo byłoby, że Wam zależy na naszych konkursach. :) Co prawda roboty byłoby z tym co niemiara - ale myślę, że dalibyśmy radę. :)

Ale prawda jest taka, że większość ludzi jest zbyt leniwa xD, żeby wziąć udział w czymś, gdzie trzeba popracować, czy to głową, czy rękami. Dlatego tak mało osób się zgłosiło do tego konkursu. A tak dużo do konkursu, gdzie było pięć prostych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też fakt ale skoro zgodzili się wziąść udział w konkursie to raczej wyrazili chyba zgodę na pokazanie prac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wzięła, gdyby nie to, że ja nie mam pomysłów, i moje by to wyglądało gorzej niz nie wiem co ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też fakt ale skoro zgodzili się wziąść udział w konkursie to raczej wyrazili chyba zgodę na pokazanie prac...

No raczej nie, bo ktoś mógł chcieć wziąć udział w konkursie,a nie chciał, by jego praca została pokazana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M_M jak Ty strasznie rzeczowo podchodzisz do spraw :)

600 osób - bardzo proszę, kaśkaś ma rację pracy by było dużo, ale jak jest satysfakcja, że jest zainteresowanie konkursami, to i sprawdzanie szybko i miło jakoś idzie :)

Oj, a lenistwo ... straszne :P Raz, że się nie chce ruszyć głową, dwa, że nie chce się potem tego wykonać, a trzy, że się wszyscy martwią, że każdy ma lepiej :)

Ale przecież o to chodzi :) Nic nie boli jak troszkę pomyślimy, a i czas stracony na pracę nie jest. Każdy ma swój niepowtarzalny styl, wyobraźnię, i nie ma prac złych, ani kiepskich. Po prostu różnią się czasem, wysiłkiem w nie włożonym i wyobraźnią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie Dzwoneczku :D ja akurat lubię robić takie "handmejdy" xD co do produkcji masowej... musiałabym chyba zatrudnić robotników, a ci "zeżarliby" mi co najmniej połowę honorarium ;P może kiedyś wejdą do sklepów, to wtedy je sobie nabędziecie i nie będziemy musieli kombinować :D :D

a jeszcze jak moją legendarną herbatkę zaczną masowo produkować to zarobię na nową mp3 :D party ah, marzenia... ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby przy kolejnym konkursie nie było problemu z tym, że trzeba namawiać zwycięzców na pokazanie prac to możne dopisać odpowiedni punkt w regulaminie konkursu. Wtedy zwycięskie prace będą mogły być automatycznie pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda jest to całkiem dobre wyjście, ale mnie się wydaje, że nie powinno się zmuszać nikogo.

Zresztą widziałeś, że obie osoby, które wygrały same z siebie zaprezentowały swoje prace. I nie trzeba było ich jakoś zbytnio mobilizować.

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te dwie osoby tak, ale co będzie z dwoma z kolejnego konkursu? Taka mała mobilizacja mogłaby być przydatna, tym bardziej, że jakieś prace pisemne można by wtedy umieszczać w formie artykułów w vortalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że np. ja byłabym zaszczycona tym, że art mojego autorstwa jest zamieszczony na e-c ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hihi :)

Bo wiesz Chomusiu, mnie się wydaje, że każdy by chciał, by jego pracę pokazać innym :) Takie dowartościowanie wysiłku :)

Chyba się nie zdarzyło, by zwycięzca nie chciał pokazać swojej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię tylko rzeczy z których mam satysfakcję, dlatego nie zadowoliłoby mnie zrobienie byle czegoś, żeby tylko było. (A skoro wiem, że nie mam zdolności manualnych, to chociażby pomysł był nie wiem jak super, to wykonanie nie będzie nawet w połowie tak fajne jak pomysł).Tak więc to, ze się nie zgłosiłam do konkursu nie ma nic wspólnego z moim lenistwem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marel, ja tylko uogólniam. Wiadomo, że różne przypadki chodzą po ludziach. Ale i tak szkoda, że nie spróbowałaś choć.

Mam nadzieję, że w przyszłym konkursie się więcej osób wykaże. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już się tak nie męczcie, całkiem niedrastycznie Was oświecę i powiem, że zgłoszeń było 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi