Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, Marel ty masz stado chomików, ja obecnie mam dwa a zmierzam do czterech, ostatnio miałam 3 z czego 2 były zarejstrowane u rodziców, a jeden mieszkał na "czarno", ale rodzice i tak się nie dopatrzyli że jest ich więcej. Niestety sa przeciwni hodowaniu jakich kolwiek zwierząt w domu, ale ja zawsze stawiam ich przed faktem dokonanym rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luka: No to nieźle, oby kiedyś ktoś nie dostał zawału. Wychodzi: 2 chomiki. Wtraca: 5 rotfl

Śliczny chomik, ja osobiście uwielbiam czarnulki :)

No to mój Alf (znany powszechnie jako śpioch nad śpiochy :P ):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżyk, robie tak tylko dlatego że jak kupiłam pierwszego chomika to rodzice troche na mnie nakrzyczeli i kosztowało mnie to duuuzo nerwów, więc postanowiłam że będę ich stawiać przed faktem dokonanym (w ogóle nie będę ich pytać o zdanie w tej kwestii) i wiesz że jak zauważyli drugiego chomika to po prostu machnęli na mnie ręką co miało znaczyc że mi i tak nie przejdzie i wtedy nie było żadnych nerwów. A tak w ogóle to jestem dorosła, mam męża i dziecko więc mam prawo do własnych decyzji. rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach, tak. Nie wiedziałam rotfl . Sorki. Tak mi po prostu przyszedł do głowy obrazek pt. "Cudowne rozmonożenie dwóch chomików" :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiego chomika kupic??

-- Aktualizacja postu --

To wlasnie Truman :>>

-- Aktualizacja postu --

file:///C:/Users/jakub/Desktop/Desktop/P3130063.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi