Skocz do zawartości
ewcia1912

Światowy Dzień Chomika - 12 kwietnia

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeeeeeeeee...no najlepiej by bylo w wakacje :) moze tak bardziej po srodku wakacji rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej a 2 lipca to już nie ma :beczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzedniej ankiecie zdecydowaliście się na środkową dekadę. Co ja wam poradzę, że drugi to nie jest środek miesiąca... xD

No... nie ociągać się, głosować! :) Bo na razie to taki remis jest, powiedziałabym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym powiedziała, że remis chociaż 16, 17 i 18 można odrzucić bo nikt ich póki co nie chce ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja głosowałam bodajże na 12 lipca. Bo wtedy jest sobota, a niedziela to taki... dziwny dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuje na 15:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuje na 13 bo... tak :P takie święto kazdy ma wolne :) i w ogóle :P ( i tak sa wakacje wtedy rotfl )

~~~

rozmyśliłam sie xP chyba :P bo i tak to będzie ruchowe więc w każdym roku będzie inny dzień tygodnia :) .. aj tam nie wiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zagłosowałam na 13. Jakoś tak xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13? Głaby kapuściane, wtedy to ja mam rocznicę śmierci mojego psa. I jak tu mam sie radować? :nie:

... a skąd mamy wiedzieć co? pomyśl najpierw a potem pisz. Przepraszam ale my wróżkami, ani prorokami nie jesteśmy (chyba że gdzies w nas drzemie ukryty talent taki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... a skąd mamy wiedzieć co? pomyśl najpierw a potem pisz.

no cóż, niektórzy tak niestety mają, że dzieciństwo im zabrali... i teraz to takie teksty walą. :dobani:

A mówiąc po twojemu:

Chodzi o pewną wymówkę w szkolę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może i w szkolę... jeżeli masz jakieś problemy to mi przykro. sory ale np. mnie uraziłeś tym "głąby Kapuściane" a mi zdechła rybka 13 i jakos nie robię z tego takiego problemu. nie będe tu nic już wiecej pisała nie na temat zapraszam na priv.. tam mozemy sobie podyskutować, Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pablo190 jeżeli Tobie jest przykro, to nie znaczy, że musisz w jakiś sposób urazić inne osoby, które nie miały zielonego pojęcia, o tym co się 13 stało. A jak czytam, tak właśnie zrobiłeś. Delikatnie mówiąc nie jest to mądre zachowanie, jest zasada na forum, ze nie obrażamy innych użytkowników - w żaden sposób. Proszę to wziąć pod uwagę.

Wracamy do tematu ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze poza tematem, napisałem: "chodzi o wymówkę w szkole" i tyle. Jeśli wam to przeszkadza, skasuję i przeproszę.

_____

Dziękuję, za ładne zachowanie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym w ogóle wolała 22 lipca w moje urodziny xD Ostatni dzień Raka i takie tam =]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się że już nikt więcej nie zagłosuje w sondzie...więc wybrano 13 lipca rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No raczej z pewnością. No to teraz trzeba coś przygotować. A najlepiej jakby portal na ten dzień miał jakąś swoją inna grafikę << z balonami itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę byłoby za dużo roboty, by wszystko zmieniać. Ew. jakaś notatka na ten temat i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może teraz każdy w ramach swojej inicjatywy i możliwości zacznie propagować tenże właśnie 13.07 jako Światowy Dzień Chomika na swoich stronach, blogach, forach itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę byłoby za dużo roboty, by wszystko zmieniać. Ew. jakaś notatka na ten temat i tyle ;)

nie chodzi o wszystko ale np. ten obrazek: styles/serenitycyan/imageset/site_logo.gif

EDYCJA:

albo aby każdy sobie na ten dzień zrobił własny inny avatar - ja sobie zrobię;p Jak się bawić to się bawić na całego!

KONIEC EDYCJI

A co do rozgłaszania tego dnia:

Może ktoś by przygotował banery pod podpisy na fora, oznajmujące kiedy jest ŚDCH. (takie jak na dzień bez futra - jakiś użytkownik coś takiego miał)

A co do blogów, no to oczywiście ja przygotuje specjalną animowaną grafikę na mojego bloga na ten dzień. - grafika będzie od 25 czerwca bo później jadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak jak kiedyś patrzyłam na innym forum to były dni różnych gryzoni i dzień chomika był 1 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to widziałam 2 czerwca i tak się już u mas w szkole(i nie tylko) przyjeło.A 1 czerwca jest dzień dziecka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...