Skocz do zawartości
ewcia1912

Światowy Dzień Chomika - 12 kwietnia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do warszawy dosyc blisko roftl -jakas godzina drogi i tyle cool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehę, trochę się Wam wepnę w wyliczankę, bo całkiem omijacie temat. Ustalic datę na Dzień Chomika, a nie datę spotkania. Chyba najwyższy czas już załozyc temat na kolejny zlot e-chomika w tym roku. A tutaj kombinujmy datę tego święta. Nie rozumiem z czym macie tyle problemów, może byc każdy dzień lipca co to za różnica. Najlepiej 15 bo w połowie :rc Tutaj nie powinno byc problemu, więc polecam zakonczyc niekończącą się wyliczankę na temat dnia (lub całkiem poza tematem wymienianie miast), i zając się rozmyślaniem jakby takowe święto wypromowac. Bo to że my ogłosimy święto, to będą o nim wiedziec tylko czytelnicy vortalu/forum. Trzeba będzie zrobic mała kampanię. Np. niech sponsorzy (np. Herbal Pets) zamieszcza na swoich stronach info że takowy dzień istnieje. Nawiązało by się wspłópracę z kilkoma jeszcze znanymi firmami i już Dzień Chomika trafiłby do świadomości większej ilości osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem, gdyby każde zwierzątko miało swój dzień, królik itp, to mielibyśmy co dzień jakieś święta. Dla mnie bezsensem jest dzień kota i psa, lepiej ogólnie, dzień zwierząt, i tyle. Wiem, że uważacie, że chomiki są wspaniałe i powinny mieć swój dzień (też tak myślę), ale zachowajmy zdrowy rozsądek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehę, trochę się Wam wepnę w wyliczankę, bo całkiem omijacie temat. Ustalic datę na Dzień Chomika, a nie datę spotkania. Chyba najwyższy czas już załozyc temat na kolejny zlot e-chomika w tym roku. A tutaj kombinujmy datę tego święta. Nie rozumiem z czym macie tyle problemów, może byc każdy dzień lipca co to za różnica. Najlepiej 15 bo w połowie :rc Tutaj nie powinno byc problemu, więc polecam zakonczyc niekończącą się wyliczankę na temat dnia (lub całkiem poza tematem wymienianie miast), i zając się rozmyślaniem jakby takowe święto wypromowac. Bo to że my ogłosimy święto, to będą o nim wiedziec tylko czytelnicy vortalu/forum. Trzeba będzie zrobic mała kampanię. Np. niech sponsorzy (np. Herbal Pets) zamieszcza na swoich stronach info że takowy dzień istnieje. Nawiązało by się wspłópracę z kilkoma jeszcze znanymi firmami i już Dzień Chomika trafiłby do świadomości większej ilości osób.

Wiesz Flamaster, tylko z tego co ja rozumiem, robimy ten dzień gryzonia, bo w ten dzień mamy zamiar jakby zrobić taki zlot i się spotkać ;)

Moim zdaniem, gdyby każde zwierzątko miało swój dzień, królik itp, to mielibyśmy co dzień jakieś święta. Dla mnie bezsensem jest dzień kota i psa, lepiej ogólnie, dzień zwierząt, i tyle. Wiem, że uważacie, że chomiki są wspaniałe i powinny mieć swój dzień (też tak myślę), ale zachowajmy zdrowy rozsądek.

Wiesz, e-c organizuje ten dzień, bo e-c to forum o chomikach. Inne strony, o papugach i psach mogą też sobie taki dzień zrobić. po prostu ten dzień to taki jakby dzien obchodzony przez e-chomikowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli przestaje to rozumieć. Na początku była mowa o światowym dniu chomika a teraz o jakimś zlocie. Więc mam pytanie, czy to ma być temat o dniu, czy o zlocie, bo jeśli o zlocie to chyba wypadałoby zmienić nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz Flamaster, tylko z tego co ja rozumiem, robimy ten dzień gryzonia, bo w ten dzień mamy zamiar jakby zrobić taki zlot i się spotkać ;)

Jak dla mnie nie ma sensu łączyc Dnia Chomika ze zlotem. Są to dwie różne sprawy. Dzień Chomika zawsze będzie w tym dniu który wybierzemy. A zlot można co roku w innym terminie ustalac. Dlatego uważam że w tym temacie wybieramy Tylko I Wyłącznie datę dla świeta naszych gryzoni. A datą/miejscem ewentualnego zlotu będziemy się zajmowac po zgodzie Grupy Trzymającej Władzę w osobnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tylko przeczytaj resztę tematu - mamy zamiar się jakby spotkać w tym terminie. A można i zlot i ŚDCh zrobić xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale pomysł zlot+dzień jest dobry! 2w1. Dojazd to dla wielu osób nie taki mały problem, a pewnie większość chciałaby być na zlocie. Myślę, że gdyby zlot był w planowany dzień chomika to więcej osób by przyjechało, tak mi się wydaje.

Moim zdaniem wakacje jednak nie są dobrym terminem bo pełno osób wyjeżdża, no ale dobra, nie marudzę już xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie byłoby lepiej w dzień chomika skupić się na samym dniu, a zlot zrobić przy okazji jakiejś większej imprezy? Np. tak jak ostatnio, gdy zlot w Warszawie odbył się przy okazji jakiś tam targów, które też ściągają wiele opiekunów zwierząt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję wrócić do tematu. Wybrać konkretną datę. Potem będziemy się zajmować miastem, o ile to w ogóle będzie potrzebne. A jeśli chcecie się umawiać na zlot, to proszę założyć nowy temat.

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pomysł taki, aby Dzień Chomika był w dzień moich urodzin czyli 7 lipca :hura: 7.7 - łatwa data do zapamiętania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam 06.06 łatwo skojarzyć:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwona_13 dla mnie 7 jest pechowa:P

To ja polecam 06.06 w środku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie też, za to 13 szczęśliwa,ale ludzie twierdzą że odwrotnie

A teraz przydałoby się wybrać konkretny dzień =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie też 13 jest szczęśliwa (podobnie jak dla całej mojej rodziny), więc nie wiem co ludzie od niej chcą. A teraz mamy 2 wyjścia. Albo poczekać aż uzbierają się jeszcze 3 głosy na pierwszą dekadę (na którą głosowałem), albo poprosić adminów o zmianę ankiety z podziałem na konkretne dni, i głosować na szczęśliwą 13.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siodemka jest szczesliwa, tak jak 13 pechowa. Tak sie mówi, choc oczywiscie to tylko przesad. tak czy inaczje polecam date 07.07 :hura:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, nie wszyscy twierdza, ze 13 jest pechowa, dla niektórych szczęśliwe, ale ja i tak uważam, ze 13 jest pechowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat: Światowy dzień Chomika

a w temacie:dla mnie też, za to 13 szczęśliwa,ale ludzie twierdzą że odwrotnie

+dziesięc stron i co :??: =żadnych konkretów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chomusia wiem, przeciez napisałam :hura: przesąd jest taki ze 13 jest pechowa, dla mnie to zabobon, jak dla mni ejest neutralna, sa ludzie ktorzy twierdza ze dla nicj jest pechowa, a inni ze szczesliwa. Kto w koncu ustala ten Dzien Chomika? bo chce sobie w kalendarzu zapisac :buja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie mamy narazie ankiety, żeby wybrać konkretny dzień =)

temat przeniosłam, bo hmmm off topic się zrobił, i zaraz zmienię ankietę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Się tak zastanawiam, który by tu dzień wybrać... Ale chyba już wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...