Skocz do zawartości
megamen

Słodziusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 15 minut temu przyszedłem do pokoju(w którym mamy telefon i ja mam klatkę z chomikiem) aby porozmawiać przez telefon z kolegą. Gdy skończyłem rozmawiać podszedłem do klatki Słodziusi. Zobaczyłem ją jak zawsze w kąciku koło kołowrotka. Leżała do góry brzuchem! Trząsłem klatką, bo czasami tylko mocno spała! Ale niestety stało się najgorsze! Ona nie żyje! ;C ;C :((

To niemożliwe! Mam już ją 2 lata! Kupiłem ją w grudniu, ale miała z jakiś miesiąc.

Nie robiła dla mnie nic szczególnego. Nie stawała na łapkach by ją wypuścić itp.

Ale była silna! Najsilniejsza! Sam wiem dlaczego, ale nie wnikajmy w szczegóły. Nigdy mnie nie ugryzła! Ani nikogo innego! Co się rzadko zdarza. Gdyby umarł mój inny chomik(innego nie mam) to bym się tak nie przejmował! Ale ona była moim pierwszym ona mi się zawsze najbardziej podobała! Ją kochałem! Ale teraz jej tu nie ma. Dopiero wczoraj się kręciła na kołowrotku, i nawet nie miałem czasu do niej podejść... To nie możliwe!!!! ;C ;C

Ustaliłem że jutro po szkole ją pochowam koło domu. Ten temat nie zakładam po to, byście dawali znicze....

Ten temat zakładam bo ona była dla mnie strasznie ważna! I chce żeby ktoś po prostu o niej wiedział! że była dla aż tak ważna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chadalusia

megamen, trzymaj sie cieplutko...

nie bede cie pocieszac, bo to nie ma sensu, po prostu badz silny, tak, jak twoja chomiczka byla silna... (jak sam napisales )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda Słodziusi, heh, pamietam, jak pisałes, że chyba bedziesz miał małe i w ogóle, że ja bardzo kochasz itp. ;)

Dla małej [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś gdy mój wujek ją trzymał pies podskoczył i ją do pyska złapał. Wujek mu otworzył paszcze i jakoś ją wyrwał:) Ale nic się jej nie stało.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze Cię rozumiem ;(

Dziś rano odeszła moja Alpinka...

Zaraz idę ją pochować...

Ona była wyjątkowa. Przynajmniej raz w tygodniu wypuszczałam ją po domu żeby sobie pobiegała. Nie biegała w kołowrotku jak inne chomiczki, tylko wspinała się. Stąd się właśnie wzięło jej imię...

Bardzo bardzo mi przykro, wiem co czujesz ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejku, Alpinka, Słodziusia...-co się dzieje? :( Współczuje megamen-wiem jak to jest przeżyć śmierć ukochanego zwierzaczka ;C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem jak to jest, tak samo się czułam kiedy umarła Śnieżka (nie lubię słowa zdechła, jest takie...no po, prostu go nie lubię) [*] Jakaś epidemia, wszystkie chomiczki umierają. ;C ;C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[*] znam to uczucie, chociaż moja Puca umierała długo i powoli. Ostatnie 24 godziny życia spędziła zagrzebana w sianie na dnie klatki nie wychodząc nawet do karmienia, a dwa dni wcześniej biegała po całym pokoju i czuła sie dobrze. Miała tylko 15 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marel, nie strasz mnie bo mój jeszcze umrze. To dla małej {*} :) Szkoda że jej ni ma :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo brak mi Słodziusi;(

Ale już w sobotę jadę po nowego chomika. Jeśli przekonam mamę, to dwa nowe chomiki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie starsze Monia :P Po prostu teraz bardzo dużo chomiczków umiera. ;C Nie życzę nikomu śmierci ukochanego zwierzaczka. Mam nadzieję, że Lotosik, Śpioszka i wszystkie wasze chomiczki będą żyły dłuuuugo i szczęśliwie. :) Dla Misia [*] Biedactwo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi