Skocz do zawartości

Masz patyczaka? Chcesz go miec?  

20 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zakupiłam sobie dzisiaj dwa patyczaki. Sa jeszcze małe. To dwie samiczki. Jedna nazywa sie Mimi, a druga, która jest troche wieksza Pysia. Tak ja brat nazwał. Jak będe mogła to wkleje zdjęcia. Piszcie czy wy tez macie patyczaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja szczerze mówiąc w ogóle nie widzę sensu posiadania czegoś takiego. Bo cóż to za radość...? Nie rozumiem i zrozumieć nie chcę. Wolę zostać przy "futrzakach" i "sierściuchach", o. A jak się chce "hodować" patyki, to wystarczy iść do lasu pozbierać i wsadzić do jakiegoś pudła czy mini terrarium :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja kol miała... Fajne takie biegające patyczki. Kiedyś chciałam mieć, ale mimo wszystko zostanę przy chomiczku, i dwóch kocicach. Tylko te patyczaki ciężko odróżnić od ich terenu... Jak pierwszy raz zobaczyłam tą hodowlę u Kingi (miała ok. 100) to nie odróżniłam żadnego. Aż się spytałam po co im tyle patyków dała, a tu się okazuje, że to były one same xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne zdanie jak Trinity-wolę zwierzęta, które mają sierść:) 2 chomiki, kotek i psiak mi wystarczają, a żadnego "patyka" mi do szczęścia nie potrzeba :think

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi